10187 Continental Roadshow Online Banner 728x90 2

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

DAF Construction 750.200

1170x150 Filtry truck

160 nowych stacji w sieci DKV

DKV Mobility, wiodąca europejska platforma B2B dla płatności i rozwiązań w trasie, poszerzyła sieć akceptacji DKV Card o ponad 100 stacji OMV na Słowacji.

W większości są to punkty dostosowane do potrzeb transportu profesjonalnego, położone w pobliżu kluczowych węzłów komunikacyjnych. "Cieszymy się, że udało nam się rozszerzyć dotychczasowe partnerstwo z OMV", mówi Anna Biekionis, country manager DKV Mobility w Polsce. "Prawie cała sieć stacji paliw OMV na Słowacji jest kompatybilna z samochodami ciężarowymi, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom jeszcze większą wygodę i elastyczność".

Kolejne ważne rozszerzenie miało miejsce we Włoszech. Tutaj do sieci akceptacji DKV dołączyło ponad 60 stacji paliw marki Shell / PAD Multienergy. Ale to dopiero początek, gdyż ekspansja Shell na tym rynku ma w ciągu najbliższych lat objąć 500 lokalizacji.

 

"Cieszymy się, że PAD Multienergy - działający na licencji Shell - ponownie wprowadza markę Shell na włoski rynek detaliczny.” - komentuje Sven Mehringer, dyrektor ds. energii i usług dla pojazdów w DKV Mobility. "Szczególnie ważna jest dla nas zapowiedź, że koncern planuje zwiększyć swoją ofertę paliw o niższej emisji, w tym biopaliw, skroplonego gazu ziemnego (LNG) oraz punktów ładowania aut elektrycznych. Doskonale wpisuje się to w nasze ambicje oferowania flotom rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój motoryzacji."

Ważne ulepszenie czeka też firmy podróżujące przez Węgry. Tutaj klienci DKV Mobility mogą płacić smartfonem na ponad 45 stajach paliw M.Petrol.

Funkcja płatności mobilnych DKV APP&GO jest dostępna z poziomu z aplikacji DKV Mobility App. Dzięki ostatniemu rozszerzeniu mobilne rozliczanie zakupu paliwa jest możliwe w ośmiu krajach. Nowo dodane stacje M.Petrol obsługują także kierowców ciężarówek, którzy mogą teraz regulować płatności bezpośrednio przy dystrybutorze.

Wszystkie lokalizacje oraz ceny obowiązujące na stacjach można wyszukać za pomocą aplikacji DKV Mobility App oraz desktopowej wyszukiwarki tras DKV MAPS. W całej Europie operator zapewnia dostęp do ponad 63 000 stacji paliw, z których 20 000 ma w swojej ofercie paliwa alternatywne. Sieć uzupełnia około 413 000 punktów ładowania energii elektrycznej.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE