10187 Continental Roadshow Online Banner 728x90 2

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

DAF Construction 750.200

1170x150 Filtry truck

TVN Turbo Rally Team z MOYA

Anwim S.A., właściciel sieci stacji paliw MOYA, podpisał umowę sponsorską z zespołem rajdowym TVN Turbo Rally Team na 2023 rok.

Znana marka paliwowa wesprze team Łukasza Byśkiniewicza i Daniela Siatkowskiego w walce o najwyższe pozycje w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

W tym sezonie duet Łukasz Byśkiniewicz i Daniel Siatkowski z temu TVN Turbo Rally Team, pojadą 7 rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023 oraz prestiżowy Rajd Barbórka zupełnie nowym samochodem – Skoda Fabia Rally 2 EVO. Pojazd miał prezentację na ostatnich targach Poznań Motor Show 2023. Trzystukonna Skoda Fabia Rally 2 EVO zbudowana przez Skoda Motorsport to w pełni profesjonalna maszyna, która daje możliwość nawiązania rywalizacji z najlepszymi kierowcami. Za przygotowanie i obsługę techniczną wyczynowej Skody Fabii Rally2 Evo na wszystkie rajdy odpowiadać będą APR Motorsport i Kumiega Racing. Samochód w nowym oklejeniu m.in. z logotypem MOYA prezentuje się niezwykle efektownie. Zespół jest już po pierwszych intensywnych testach.

- Sezon 2023 to nowe auto – Skoda Fabia EVO2. Jestem ciekaw tego samochodu. Moje doświadczenia z Fabią to mokry, błotnisty i mglisty Rajd Wisły. Nie było mi dane jeszcze pojeździć utytułowaną „Czeszką” po suchym. Pełne możliwości tego auta dopiero będę poznawał, ale jestem przekonany, że szybko się z nim dogadam i znajdę optymalne ustawienia. Jestem nastawiony optymistycznie i bojowo. Sezon rozpoczniemy 21 kwietnia w Świdnicy – mówi Łukasz Byśkiniewicz, kierowca TVN Turbo Rally Team.

W najbliższy weekend tj. 21-23 kwietnia odbędzie się Rajd Świdnicki otwierający tegoroczny sezon, będzie to też okazja dla zespołu do sprawdzenia pojazdu w praktyce.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE