Serwis Volvo Trucks i Renault Trucks

W połowie maja br., firma Autosfera Sp. z o.o., uruchomiła nowy, autoryzowany dwumarkowy punkt serwisowy samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks w Styrzyńcu k/Białej Podlaskiej.

 

Tym samym, nowy obiekt zastąpił dotychczasowy punkt dealersko- serwisowy Volvo Trucks i Renault Trucks, zlokalizowany w Białej Podlaskiej, przy ul. Solidarnosci 19. Uroczysta inauguracja działalności nowego obiektu na mapie sieci dealersko- serwisowej Volvo Group Trucks Sales Poland miała miejsce w dniu 20 czerwca 2015.

 Inwestycja firmy Autosfera w pełni wpisuje się w strategię Volvo Group Trucks Sales w Polsce, która ukierunkowana jest na ciągły rozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jak najwyższego poziomu świadczonych usług w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz pojazdów ciężarowych Renault Trucks.

Dwumarkowy punkt serwisowy w Styrzyńcu to jeden z dwóch autoryzowanych punktów serwisowych Volvo Trucks i Renault Trucks jakie obecnie prowadzone są przez firmę Autosfera. Drugi, należący do firmy punkt zlokalizowany jest w Białej Podlaskiej, przy ulicy Sidorskiej 117c.

W części warsztatowej punktu serwisowego w Styrzyńcu, 660 m2 zajmuje hala napraw z 3 przejazdowymi stanowiskami obsługowo–naprawczymi o długości 30 m i 1 stanowiskiem nie przejazdowym. Na terenie obiektu znajduje się również rozbudowane zaplecze serwisowe z bogato wyposażonym magazynem części zamiennych.

Nowy punkt serwisowy w Styrzyńcu, w chwili obecnej, zatrudnia 20 pracowników, w tym 11 mechaników, świadcząc pełną gamę usług serwisowych dla samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz pojazdów Renault Trucks.

Na terenie obiektu znajdują się również przeniesione z ul. Solidarności 19 punkty sprzedaży nowych i używanych samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks, prowadzone przez Volvo Group Trucks Sales, Poland.

Nowa inwestycja firmy Autosfera mieści również ekologiczną myjnię dla samochodów ciężarowych oraz okręgową stację kontroli pojazdów, która jest wyposażona w ścieżkę diagnostyczną MAHA.

Uroczysta inauguracja nowego obiektu na mapie sieci serwisowej Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce, odbyła się w dniu 20 czerwca br., z udziałem wielu zgromadzonych z tej okazji gości, wśród których znaleźli się Klienci firmy, partnerzy biznesowi oraz przedstawiciele lokalnych władz i mediów.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE