Petrygo w nowej odsłonie

ORLEN Oil, producent i dystrybutor środków smarnych oraz olejów do motoryzacji, wprowadził na rynek nową, ulepszoną gamę płynów do chłodnic przeznaczonych dla samochodów osobowych i ciężarowych – Petrygo.

 

Płyny do układów chłodzących Petrygo stanowią wiodący produkt w ofercie ORLEN Oil wśród płynów eksploatacyjnych i kosmetyków samochodowych. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz specjalistycznej wiedzy technologów, opracowane zostały produkty o najnowocześniejszych parametrach, spełniające wymagania współczesnych silników. Oferta zawiera 4 linie produktowe: Petrygo Q NEW ekonomicznej klasy płyn do starszych samochodów, Petrygo Plus z szerokim zakresem aprobat w standardzie G12+, dedykowany do grupy VW płyn Petrygo PRIME G 12++, oraz płyn do samochodów ciężarowych i ciężkiego sprzętu Petrygo HEAVY.

Gwarantem wysokiej jakości całej linii jest glikol monoetylenowy, będący surowcem o wysokiej czystości. Do produkcji wszystkich czterech wariantów stosowane są certyfikowane dodatki funkcyjne, wytarzane przez wiodące na światowym rynku koncerny chemiczne. Jednocześnie produkty są zgodne z rygorystycznymi normami ochrony środowiska.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE