SSAB My Inner Strenx

KH-Kipper oraz Feber jako dwie pierwsze firmy na świecie przystąpiły do programu produktowego SSAB: „My Inner Strenx”, który zadebiutował w tym roku w kwietniu na targach Intermat w Paryżu.

 

Program jest związany z wprowadzeniem Strenx - najnowszej marki SSAB dla stali konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości. Strenx obejmuje najszerszą dostępną na rynku gamę stali o wysokiej wytrzymałości.

Partnerstwo w ramach programu My Inner Strenx obejmuje wsparcie techniczne w zakresie doboru stali i rozwiązań materiałowych, jak również wsparcia i praktyki w zakresie przetwarzania stali Strenx o wysokiej wytrzymałości. Członkowie programu mają pierwszeństwo dostępu do Centrum Wiedzy SSAB w celu rozwijania nowych i innowacyjnych sposobów projektowania z użyciem stali Strenx o wysokiej wytrzymałości.

Program My inner Strenx zapewnia też pierwszeństwo dostępu do usług i zasobów SSAB. Obejmuje to, między innymi, infolinię wsparcia technicznego, szkolenia, seminaria projektowe i techniczne, dokumentację, spotkania w sprawie realizacji projektu, rozwiązywanie nagłych problemów związanych z materiałami i ich obróbką. Ponadto program certyfikuje zastosowania stali Strenx jako zatwierdzone przez SSAB rozwiązania projektowe i produkcyjne. Każdy certyfikowany produkt może być dostarczony ze znakiem My inner Strenx. Oznacza to także możliwość identyfikacji każdego z elementów konstrukcyjnych np. naczepy wykonanej z tej stali. To przekłada się na pewność co do najwyżej jakości wykonania całości.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE