Uta listopad

loga na www miedzy banery

Luxtruck

loga na www miedzy banery

1170x150 iveco luty

napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 lat napis 16 lat  napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 latnapis 16 lat   napis 16 lat  napis 16 lat

750x200 EFL

Prometeon luty

loga na www miedzy banery

banner 750x200

Jenox dwukrotnie wyróżniony

Firma Jenox Akumulatory po raz kolejny została wyróżniona w konkursie Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów.

Teraz sukces był podwójny. Produkty chodzieskiej fabryki akumulatorów zostały docenione za swoją niezawodność otrzymując Brylantowy HIT. Samą markę Jenox Akumulatory kapituła konkursowa uhonorowała tytułem Hit Grand Prix 2022 w kategorii produkcja.

To już 28 edycja konkursu Gospodarczo-Samorządowy Hit Regionów. Jego ideą jest wyłanianie i promocja szczególnie cennych dokonań rynkowych, samorządowych i ekologicznych. Do tegorocznej edycji konkursu zarekomendowano 156 podmiotów z województw wielkopolskiego i lubuskiego, z czego do finału kapituła zakwalifikowała 60 z nich. W tym gronie znalazła się firma Jenox Akumulatory, która uhonorowana została aż dwoma nagrodami. – Jesteśmy niezmiernie wdzięczni kapitule konkursowej za docenienie niezawodności naszych produktów. Jest to jedno z kluczowych kryteriów przy wyborze samochodowej baterii. Wie o tym, każdy miłośnik motoryzacji. Głęboko wierzymy, że zwrócenie uwagi na ten właśnie aspekt produktu zachęci kolejnych kierujących do skorzystania z naszych akumulatorów i zaznajomienia się z wyrobami sygnowanymi logo Jenox Akumulatory – mówi Ryszard Wasyłyk, Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Handlowy w Jenox Akumulatory – Bez wątpienia Grand Prix 2022 w kategorii produkcja to ogromne wyróżnienie dla naszego zespołu, który wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie by produkować wysokiej klasy akumulatory kwasowo-ołowiowe. To dzięki zaangażowaniu naszych pracowników jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej klasy akumulatory naszym klientom i stanowić silną konkurencję dla innych wytwórców samochodowych baterii – dodaje. Warto zaznaczyć, że w Chodzieży wytwarza się blisko milion akumulatorów rocznie, a sama firma Jenox Akumulatory działa tam od przeszło trzydziestu lat.

Dzisiejsza oferta sygnowana logo Jenox, to szeroki asortyment produktów stworzonych na potrzeby rynku motoryzacyjnego. Są to serie Classic Blue Power, Gold, EFB i AGM dedykowane do aut osobowych, a także Classic, SHD i EFB Truck stworzone z myślą o autobusach, pojazdach ciężarowych i specjalistycznych. Firma oferuje także akumulatory Hobby dedykowane do sprzętu rekreacyjnego. Warto wspomnieć, że Jenox Akumulatory we współpracy z firmą Enea prowadzi również badania nad polskim bankiem energii, który ma znaleźć zastosowanie w instalacjach fotowoltaicznych. Taki magazyn energii ma działać w oparciu o baterie kwasowo-ołowiowe.

 

Firma Jenox Akumulatory wchodzi w skład największej grupy z branży akumulatorowej - ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A. Produkty spod znaku Jenox Akumulatory dostępne są w około 1000 punktów na terenie całego kraju, a także w większości państw Europejskich.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE