Uta listopad

loga na www miedzy banery

750x200

loga na www miedzy banery

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

loga na www miedzy banery

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

loga na www miedzy banery

1170x150 1

wstwka TM

K BANNER 1150X150 PL

Na podbój Skandynawii!

Inter Cars umacnia swoją rynkową pozycję i rozwija nowe możliwości biznesowe.

W styczniu 2023 roku mapa krajów, w których obecny jest polski dystrybutor została poszerzona o nowy rynek. Kolejnym państwem, w którym Inter Cars będzie wspierał mechaników w rozwoju ich warsztatów jest Norwegia.

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo. Jest to jednocześnie pierwsza filia dystrybutora w całej Skandynawii.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową i dążymy do umacniania swojej pozycji w ujęciu światowym. Rozpoczęcie działalności w Norwegii jest kolejnym krokiem w tym celu. Planujemy przenieść najlepsze praktyki, które zebraliśmy na pozostałych rynkach i sprawnie zaimplementować je na nowym gruncie. Zapewniamy najlepszą dostępność towarów, wsparcie profesjonalnego zespołu handlowców, rozbudowany system logistyczny poprzez kilkanaście codziennych tras, a także konkurencyjne ceny - mówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA

Norwegia to 19. państwo, w którym Inter Cars posiada swoje filie. Spółka jako dystrybutor części jest numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od teraz norwescy klienci mają dostęp do pełnej oferty Inter Cars z lokalnego magazynu w Skedsmokorset, jak również z magazynów centralnych, w tym z Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu o powierzchni 65000 m2! Klientom w Norwegii oferujemy również możliwość składania zamówień przez Inter Cars e-Catalog, wraz z opcją korzystania z danych technicznych dostarczanych przez Haynes-Pro. Najlepszą, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną zapewnia Trollrental AS, nasz partner na terenie Norwegii. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające na norweskim rynku motoryzacyjnym - mówi Artur Prokopowicz, menadżer odpowiedzialny za rozwój projektu, Kluczowy Specjalista ds. Eksportu i Wdrożeń Inter Cars.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE