1170x150 010323

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

BP 1170x150

RubiaOptima 750x200 0100

Na podbój Skandynawii!

Inter Cars umacnia swoją rynkową pozycję i rozwija nowe możliwości biznesowe.

W styczniu 2023 roku mapa krajów, w których obecny jest polski dystrybutor została poszerzona o nowy rynek. Kolejnym państwem, w którym Inter Cars będzie wspierał mechaników w rozwoju ich warsztatów jest Norwegia.

Pierwsza filia Inter Cars w Norwegii rozpoczęła działalność w ostatnich dniach stycznia w Skedsmokorset, na obrzeżach Oslo. Jest to jednocześnie pierwsza filia dystrybutora w całej Skandynawii.

Konsekwentnie realizujemy naszą strategię biznesową i dążymy do umacniania swojej pozycji w ujęciu światowym. Rozpoczęcie działalności w Norwegii jest kolejnym krokiem w tym celu. Planujemy przenieść najlepsze praktyki, które zebraliśmy na pozostałych rynkach i sprawnie zaimplementować je na nowym gruncie. Zapewniamy najlepszą dostępność towarów, wsparcie profesjonalnego zespołu handlowców, rozbudowany system logistyczny poprzez kilkanaście codziennych tras, a także konkurencyjne ceny - mówi Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA

Norwegia to 19. państwo, w którym Inter Cars posiada swoje filie. Spółka jako dystrybutor części jest numerem 1 w Europie Środkowo-Wschodniej.

Od teraz norwescy klienci mają dostęp do pełnej oferty Inter Cars z lokalnego magazynu w Skedsmokorset, jak również z magazynów centralnych, w tym z Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu o powierzchni 65000 m2! Klientom w Norwegii oferujemy również możliwość składania zamówień przez Inter Cars e-Catalog, wraz z opcją korzystania z danych technicznych dostarczanych przez Haynes-Pro. Najlepszą, profesjonalną obsługę handlową i logistyczną zapewnia Trollrental AS, nasz partner na terenie Norwegii. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy działające na norweskim rynku motoryzacyjnym - mówi Artur Prokopowicz, menadżer odpowiedzialny za rozwój projektu, Kluczowy Specjalista ds. Eksportu i Wdrożeń Inter Cars.

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE