UTA UTA One Banner PL 1170x150

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

Phillips Poland Sp. z o.o. z nagrodą

Phillips Poland Sp. z o. o. zostało uhonorowane nagrodą Liderów Społecznej Odpowiedzialności podczas Europejskiego Forum Biznesu 2022 w Katowicach w dniu 22 listopada 2022 roku.

Program Liderów Społecznej Odpowiedzialności jest stworzony do rozpowszechniania zasad CSR (Corporate Social Resposibility -  Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstw) w firmach i instytucjach działających w Polsce. Program ma na celu wskazanie liderów w realizacji założeń odpowiedzialnej działalności biznesowej i inwestycji w ekologię, politykę pracowniczą oraz budowanie świadomości marki pracodawcy.Nagrody Liderzy Społecznej Odpowiedzialności 2022 zostały zaprezentowane podczas uroczystości zamknięcia Europejskiego Forum Biznesu w kategoriach: Dobra Firma, Dobry Pracodawca i Eko Firma.Firma Phillips Poland Sp. z o. o. otrzymała nagrodę w kategorii Dobry Pracodawca i została ona wręczona Julicie Mazurkiewicz, Prezes Zarządu. W swoim przemówieniu Mazurkiewicz podkreśliła wagę budowania silnego fundamentu pracowniczego z długoterminową perspektywą. „Stworzenie zgranego zespołu jest niezbędne, aby organizacja odniosła sukces, a każdy w naszym zespole odegrał znaczącą rolę w osiągnięciu tego sukcesu.” Mazurkiewicz wymieniła inicjatywy, które firma podjęła, by zbudować i utrzymać zaangażowanie pracowników, którym przyświeca wspólny cel. „Zapewniamy warunki pracy, które motywują naszych pracowników do pozostania z nami. Inwestujemy w bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, inwestujemy w naszych pracowników i ich rozwój, co przynosi wymierne korzyści w perspektywie długoterminowej. Inwestując w naszych pracowników, wspólnie osiągamy sukces. Kluczem jest komunikacja i słuchanie siebie nawzajem.”Phillips Poland Sp. z o. o. jest jednostką operacyjną Phillips-Europe, częścią strategicznej jednostki biznesowej Phillips Industries z siedzibą w USA.
Zajmuje się produkcją, sprzedażą i dystrybucją złączy elektrycznych i pneumatycznych do samochodów ciężarowych w swej centralnie zlokalizowanej  fabryce w województwie łódzkim w Polsce.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE