Nowe modele agregatów

Thermo King® marka Trane Technologies, wprowadziła nowe modele agregatów serii C przeznaczonych dla małych, średnich i dużych ciężarówek oraz samochodów dostawczych.

Dzięki nowym jednotemperaturowym agregatom chłodniczym C-550, C-650 i C-750 urządzenia Thermo King z serii C mogą być teraz instalowane w zabudowach pojazdów o objętości do 50 m3. Nowe agregaty Thermo King z serii C zapewniają wysoką wydajność, wymaganą do miejskiej dystrybucji produktów w pełnym zakresie zastosowań, obejmującym tryby utrzymania świeżości, mrożenia i grzania.

Agregaty Thermo King z serii C zasilane od silnika pojazdu zapewniają wysoką wydajność chłodzenia i grzania, zapewniającą ochronę ładunku nawet przy skrajnie wysokich lub niskich temperaturach otoczenia, dzięki czemu spełniają rygorystyczne wymagania dystrybucji wielopunktowej. Usprawniony przepływ powietrza o zmaksymalizowanej cyrkulacji wewnętrznej umożliwia ochronę ładunku w zabudowach pojazdów o długości do 8 metrów. Urządzenia Thermo King z serii C mają lekką, zwartą konstrukcję o małych gabarytach, dzięki czemu klient ma do dyspozycji większą ładowność użyteczną.

„Jako Thermo King bardzo cieszymy się z tego, że możemy zaoferować trzy zupełnie nowe produkty, które wzbogacą naszą obecną, najwyższej klasy rodzinę agregatów serii C. Za sprawą zwartej, lekkiej, mocnej i solidnej konstrukcji urządzenia te będą niezwykle wartościowym sprzętem dla naszych klientów używających dużych samochodów dostawczych oraz średnich i dużych ciężarówek” — powiedział Graham Wells, kierownik działu produktów do samochodów ciężarowych Thermo King. „Dzięki tym nowym modelom klienci mają teraz do dyspozycji większy wybór agregatów dostosowanych do potrzeb dystrybucji miejskiej, wyróżniających się takimi zaletami jak niezawodność oraz łatwość w obsłudze, serwisowaniu i naprawie”.

 

Cechy i korzyści:

  • Nowe agregaty C-550, C-650 i C750 o mocach od 5,2 kW do 6,8 kW rozszerzają serię C do siedmiu modeli przeznaczonych wyłącznie do zasilania podczas transportu drogowego, bez trybu postojowego, nadających się do montażu czołowego i dachowego oraz do montażu w niszy, w zabudowach pojazdów o pojemności do 50m3.
  • Usprawniony przepływ powietrza dzięki wentylatorom dużej mocy, nowej wężownicy parownika o wysokiej efektywności oraz ramie o nowej konstrukcji.
  • Nowa, zwarta konstrukcja, o wadze nawet o 30% mniejszej niż w wypadku porównywalnej instalacji zasilanej z pojazdu, zapewniająca większą sprawność operacyjną i maksymalizująca ładowność użyteczną.
  • Wysoka wydajność grzewcza i chłodzenia umożliwiająca realizację dystrybucji miejskiej w pełnym zakresie zastosowań przy użyciu jednego agregatu, zapewniającego niezawodną ochronę świeżych i mrożonych ładunków.
  • Łatwy w użyciu sterownik pokładowy Smart Reefer CSR z serii C, który umożliwia kierowcom optymalizację wydajności agregatu i zapewnia ochronę ładunku.
  • Agregaty z serii C są produkowane i testowane w zakładach produkcyjnych Thermo King w Barcelonie w Hiszpanii. Dodatkową wartość nowych agregatów stanowi dwuletnia gwarancja na całe urządzenie.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE