Rozszerzenie sieci

UTA Edenred ogłosił, że rozszerza swoją sieć punktów akceptacji w Rumunii w ramach współpracy z Rompetrol Downstream, czołowym rumuńskim producentem oleju i operatorem stacji paliw należących do KMG International.

Klienci UTA mogą teraz korzystać z sieci stacji paliw Rompetrol w kluczowych lokalizacjach w całej Rumunii – od centrów miast po autostrady i główne drogi. Korzystając ze swojej karty UTA, mogą kupić paliwo, olej napędowy i LPG.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom podróżującym przez Rumunię więcej opcji tankowania, aby zwiększyć komfort, wygodę i efektywność podróżowania,” mówi Lukas Schneider, dyrektor ds. współpracy strategicznej w UTA Edenred. „Rompetrol to sprawdzona marka, która cieszy się znakomitą reputacją w Rumunii i sąsiednim regionie. Znakomicie pasuje więc do naszej europejskiej sieci punktów akceptacji. Z radością witamy Rompetrol na naszym pokładzie.”

Oprócz działalności w Rumunii Rompetrol obsługuje również liczne stacje i transakcje w Bułgarii, Mołdawii i Gruzji. Wszystkie lokalizacje są zaopatrywane przez flagową rafinerię ropy naftowej Petromidia na Morzu Czarnym, której roczna moc przerobowa wynosi ponad 5 milionów ton. Marka Rompetrol Downstream ma ponad cztery dekady doświadczenia w branży naftowej i jest znana z wysokiej jakości obsługi oraz najwyższej jakości produktów i najnowocześniejszych technologii, w tym z systemu płacenia przy dystrybutorze Pay At The Pump.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE