Uta listopad

loga na www miedzy banery

Luxtruck

loga na www miedzy banery

1170x150 iveco luty

napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 lat napis 16 lat  napis 16 lat  napis 16 lat   napis 16 latnapis 16 lat   napis 16 lat  napis 16 lat

750x200 EFL

Prometeon luty

loga na www miedzy banery

banner 750x200

Rozszerzenie sieci

UTA Edenred ogłosił, że rozszerza swoją sieć punktów akceptacji w Rumunii w ramach współpracy z Rompetrol Downstream, czołowym rumuńskim producentem oleju i operatorem stacji paliw należących do KMG International.

Klienci UTA mogą teraz korzystać z sieci stacji paliw Rompetrol w kluczowych lokalizacjach w całej Rumunii – od centrów miast po autostrady i główne drogi. Korzystając ze swojej karty UTA, mogą kupić paliwo, olej napędowy i LPG.

„Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom podróżującym przez Rumunię więcej opcji tankowania, aby zwiększyć komfort, wygodę i efektywność podróżowania,” mówi Lukas Schneider, dyrektor ds. współpracy strategicznej w UTA Edenred. „Rompetrol to sprawdzona marka, która cieszy się znakomitą reputacją w Rumunii i sąsiednim regionie. Znakomicie pasuje więc do naszej europejskiej sieci punktów akceptacji. Z radością witamy Rompetrol na naszym pokładzie.”

Oprócz działalności w Rumunii Rompetrol obsługuje również liczne stacje i transakcje w Bułgarii, Mołdawii i Gruzji. Wszystkie lokalizacje są zaopatrywane przez flagową rafinerię ropy naftowej Petromidia na Morzu Czarnym, której roczna moc przerobowa wynosi ponad 5 milionów ton. Marka Rompetrol Downstream ma ponad cztery dekady doświadczenia w branży naftowej i jest znana z wysokiej jakości obsługi oraz najwyższej jakości produktów i najnowocześniejszych technologii, w tym z systemu płacenia przy dystrybutorze Pay At The Pump.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE