Wielton 1170x150px

UTA wrzesień 1140x200

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

Hengst filtry oe faded

PL 750x200 baner Busworld2023

AUTOSTRADĄ do nowej infrastruktury!

Organizatorzy Targów AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura podjęli decyzję  o organizacji wydarzenia w cyklu dwuletnim.

Kolejna edycja targów odbędzie się wiosną 2024 roku, a dokładna data wydarzenia zostanie podana w terminie późniejszym. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy przestrzeń do wymiany branżowych kontaktów, a targi AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura przyniosą nową jakość biznesowych spotkań na najwyższym poziomie.

 

Najważniejsze spotkanie branży budownictwa infrastrukturalnego

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura to od lat najważniejsze spotkanie branży budownictwa infrastrukturalnego. To okazja do poznania szerokiej oferty nowoczesnych maszyn, urządzeń i rozwiązań technologicznych, a także nawiązania wartościowych kontaktów i współpracy z nowymi kontrahentami, partnerami i mediami. Na specjalnie przygotowanej powierzchni wystawienniczej podczas pokazów dynamicznych w kieleckim ośrodku wystawienniczym prezentowane są możliwości najnowszych maszyn budowlanych i sprzętu, to także czas premierowych pokazów. W trakcie wydarzenia nie brakuje merytorycznych spotkań: konferencji, wykładów i rozmów biznesowych, podczas których poruszane są najważniejsze kwestie z zakresu budownictwa infrastrukturalnego.

 

Zakres tematyczny Targów Autostrada-Nowa Infrastruktura

Zakres tematyczny Targów AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura obejmuje infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane, a także transport. Wśród Wystawców nie zabraknie firm specjalizujących się w budowie i remontach dróg, utrzymaniu infrastruktury, budowie mostów, tuneli i wiaduktów, oznakowaniach poziomych i pionowych dróg i autostrad oraz w bezpieczeństwie drogowym. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

 

Najlepsi z najlepszych w branży budownictwa infrastrukturalnego

W trakcie Targów Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura najlepsze z oferowanych produktów otrzymują wyróżnienia i nagrody targowe podczas uroczystej gali. Wystawcy zostają nagrodzeni także m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancji sposób wystąpienia targowego.

Do zobaczenia podczas Targów Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura w Targach Kielce wiosną 2024 r.!

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE