Uta listopad

loga na www miedzy banery

750x200

loga na www miedzy banery

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

loga na www miedzy banery

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

loga na www miedzy banery

1170x150 1

wstwka TM

K BANNER 1150X150 PL

Nowości na Baumie

Punktem kulminacyjnym szerokiej oferty Goldhofera na tegorocznej Baumie w Monachium (początek 24 października) będzie premiera nowej koncepcji pojazdu, SERII FT.

W Monachium Goldhofer zaprezentuje również najnowszy element swojej rodziny STAR, TRAILSTAR pokazany we wrześniu na IAA Transportation w Hanowerze. Ta trzy- lub pięcioosiowa przyczepa z zawieszeniem pneumatycznym jest nową konstrukcją z szeregiem funkcji zapewniających optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej i środka ciężkości. Jest przy tym bardzo zwrotna.

Na stoisku Goldhofer nie zabraknie również wózka jezdnego do transportu belek betonowych i elementów mostowych. Wózek wleczony BLADES plus odniósł  sukces jako nośnik łopat dla energetyki wiatrowej. Teraz koncepcję rozszerzono przystosowując do przemysłu budowlanego, np. do transportu belek betonowych, elementów konstrukcyjnych lub całych elementów mostowych. W tym celu stosuje się wleczony wózek z zawieszeniem pneumatycznym w połączeniu z  dwuosiowym wózkiem przednim z obrotnicą.

Na targach pokazany zostanie też moduł samobieżny FTV 850 przystosowany do transportu ciężkich łopat (rozwiązanie zaprojektowano z myślą o maksymalnej stabilności i bezpieczeństwie – nawet na najtrudniejszych trasach) oraz moduł heavy-duty ADDrive 2.0, który może być używany jako jednostka holowana lub samobieżna.

Pod hasłem „Partnerstwo dla wszystkich wymagań transportowych” Goldhofer będzie również informował o swojej rosnącej ofercie usług. Oferta ta obejmuje m.in. Akademię Goldhofer z jej warsztatami i szkoleniem kierowców oraz szeregiem narzędzi programowych, np. pomocy w konfiguracji różnych kombinacji pojazdów lub obliczaniu indywidualnych warunków obciążenia.

T&M nr 9/2022

Tekst: Michał Jurczak

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE