Wielton 1170x150px

UTA wrzesień 1140x200

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

Hengst filtry oe faded

PL 750x200 baner Busworld2023

MOYA w Suwałkach

Ogólnopolska sieć stacji paliw MOYA poszerzyła się o kolejny obiekt. Nowy punkt mieści się w Suwałkach, przy ul. Sejneńskiej 40.

Jest to nowoczesna stacja, na której można zatankować każdy rodzaj paliwa (benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG), a także zjeść smaczną i sycącą przekąskę w Caffe MOYA i zrobić zakupy w sklepie convenience. Z okazji otwarcia na klientów czekają atrakcyjne promocje!

Oprócz tankowania, kierowcy mogą tutaj zadbać o swoje pojazdy za pomocą odkurzacza oraz myjni ręcznej. Obiekt dostosowany jest także do obsługi samochodów ciężarowych – szybki wlew diesla, płyn AdBlue i parking na ciągniki siodłowe z naczepami zadowolą każdego „truckera”.

Stacja MOYA w Suwałkach wyposażona jest w świetnie zaopatrzony, wielobranżowy sklep oraz koncept kawiarniano-gastronomiczny Caffe MOYA. Sklep oferuje szeroki asortyment artykułów spożywczych – przekąsek na zimno, słodyczy i napojów. Nie brakuje w nim także artykułów motoryzacyjnych. W Caffe MOYA z kolei klienci mogą napić się aromatycznej kawy w wielu wariantach, skosztować sycących hot-dogów, zapiekanek, a także wielu artykułów na słodko – idealnie do kawy. Na stacji działa ponadto kolektura LOTTO oraz Paczkomat.

Z okazji otwarcia stacji, klienci mogą skorzystać z wyjątkowych promocji! Od 27 do 30 września br. każdy zatankuje taniej aż o 35 gr na litrze paliwa (z wyłączeniem LPG), a do każdego tankowania oferowana jest kawa za 1 zł! To jednak nie wszystko, bo kierowcy, którzy zatankują minimum 25 l. będą mogli zakupić dodatkowo letni płyn do spryskiwaczy 50% taniej!

Kolejne atrakcje czekają na klientów w październiku. Od 1 do 7.10 na całą ofertę Caffe MOYA będzie obowiązywał rabat w wysokości aż 50%. To wyjątkowa okazja do degustacji specjałów zarówno na słono, jak i na słodko. Natomiast od 11 do 14 października ponownie będzie można skorzystać z promocyjnej zniżki na paliwa – 35 gr/l.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE