Hengst Filtration na IAA Transportation

Na tegorocznych targach w Hanowerze specjalista w dziedzinie filtracji z siedzibą w Münster, zaprezentuje rozwiązania dla ogniw paliwowych, paliw alternatywnych, filtracji oleju i wnętrz pojazdów.

Wynalazca Thomas Alva Edison powiedział kiedyś: "Jeśli jest sposób, aby zrobić coś lepiej - znajdź go!" Dokładnie tym Hengst zajmuje się na co dzień i właśnie na targach IAA zaprezentujemy najlepsze rozwiązania filtracyjne dla przyszłej mobilności. W dniach 20-25 września, zapraszamy na stoisko C29 w hali 13.

Najważniejsze wydarzenia targowe będą oscylować pomiędzy teraźniejszością a przyszłością. W segmencie pojazdów użytkowych systemy ogniw paliwowych są kluczową technologią przyszłości dla zrównoważonej mobilności. Hengst opracował rozwiązania filtracyjne łączące niezawodną pracę z optymalnym poziomem wydajności. Wśród prezentowanych produktów znajdzie się wymiennik jonowy Blue.iox, który zapewnia minimalną przewodność elektryczną płynu chłodzącego, a tym samym zapobiega powstawaniu zwarć elektrycznych.

Dla zapewnienia wymaganego w nowoczesnych silnikach wysokoprężnych, coraz wyższego poziomu czystości paliwa, Hengst Filtration stworzył innowacyjny system Blue.maxx. Inteligentna koncepcja filtra paliwa opiera się o powszechnie dostępne wersje podstawowe, które można wzbogacić o innowacyjne dodatki. Blue.maxx wykazuje wysoce skuteczne właściwości oddzielania wody i może być optymalnie dostosowany do każdego zastosowania.

Hengst Filtration zaprezentuje również koncepcję zrównoważonej filtracji oleju Blue.on – w wersji dla pojazdów użytkowych. Blue.on to wielokrotnie nagradzana alternatywa dla filtrów spin-on. Filtr, który można wymienić bez użycia narzędzi, wytwarza o 25% mniejszą wagę i 90% mniej odpadów, dlatego jest idealnym rozwiązaniem do dzisiejszych układów napędowych.

Hengst jest zaufanym partnerem filtracji układu napędowego, ale także wnętrza pojazdu. Aby chronić osoby podróżujące w pojeździe przed zanieczyszczeniami, alergenami i zapachami, Hengst Filtration stworzył Blue.ion, zelektryfikowany filtr kabinowy. Blue.ion opiera się na połączeniu jonizacji oraz polaryzacji i oferuje optymalną wydajność w minimalnym rozmiarze.

 

Świat nieskończonej filtracji Hengst

Hengst to firma rodzinna, zatrudniająca 3 500 pracowników w 21 lokalizacjach na całym świecie, która stawia na innowacyjne rozwiązania w zakresie filtracji i zarządzania płynami.

Nasze produkty mają miliony aplikacji i czynią świat czystszym miejscem. Napędza nas myśl, że możemy zrobić jeszcze więcej, dlatego myślimy o filtracji – we wszystkim, co robimy. Dostarczamy oparte na najnowocześniejszej technologii systemy filtracji dla fabryk i inżynierii maszynowej, filtracji przemysłowej, hydrauliki, nauk przyrodniczych i ochrony zdrowia.  Uszyte na miarę rozwiązania znajdują zastosowanie w pomieszczeniach medycznych, klimatyzatorach, sprzęcie czyszczącym, instalacjach przemysłowych, elektronarzędziach i robotach.

Jesteśmy również dostawcą OEM dla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego i silnikowego oraz partnerem w zakresie rozwoju zrównoważonych koncepcji napędów i mobilności.

 

Czynimy naszą planetę czystszym miejscem

Mobilność, zdrowie, ekonomia, ochrona środowiska i zrównoważony rozwój. Codzienna działalność Hengst skoncentrowana jest wokół głównych problemów współczesnych czasów – a wszystko po to, aby Ziemia stała się czystszym miejscem.  Dzięki tak szerokiej wiedzy Hengst Filtration tworzy technologie przyszłości dla wszystkich branż na całym świecie.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE