Polska Najlepszym Rynkiem Roku 2021

Niecały miesiąc temu dotarła do nas fantastyczna wiadomość. Firma MAN Polska otrzymała tytuł  „Market of the year”.

„Jesteśmy najlepszym rynkiem roku 2021. Cieszymy się, że możemy dołączyć do grona zwycięzców w tym jakże prestiżowym konkursie. To sukces ciężkiej i żmudnej pracy całego zespołu i naszych kolegów z centrali za co dziękuję. Jesteśmy mocno zmotywowani i walczymy dalej aby utrzymać ten wspaniały wynik” powiedział Marc Martinez, Prezes Zarządu MAN Truck & Bus Polska.

We wtorek 07.06. gościliśmy w Wolicy Pana Baumanna, Członka Zarządu MAN Truck & Bus SE odpowiedzialnego za sprzedaż i rozwiązania dla klientów oraz Pana Björnöra szefa regionu Europa, którzy oficjalnie przekazali nam to jakże ważne trofeum. Z dumą prezentujemy lwa, który potwierdza nasze doskonałe osiągnięcia.

MAN Polska może pochwalić się pozycją drugiego kraju na podium po MAN Niemcy pod względem ilości rejestracji pojazdów. Wyprzedziliśmy inne kluczowe kraje jak Francja, która historycznie długo utrzymywała swoją pozycję zaraz za Niemcami.

„Odpowiedni ludzie, silny i zorientowany na sukces zespół to druga połowa naszego sukcesu. Budowanie silnego zespołu to jak wiemy niełatwa sztuka, ale chcąc osiągnąć wysoki poziom kultury działania organizacji, warto podjąć trud tworzenia grupy osób funkcjonujących na wysokim poziomie, który spełni oczekiwania. Ważne jednak, żeby na początku wyznaczyć zasady i być im wiernym do końca oraz by stworzyć atmosferę życzliwości i wzajemnego zaufania. Śmiało mogę powiedzieć, że nam się to udało”. powiedział Marc Martinez.

Podpis przy fotografii: Najlepszy team MAN Polska po odebraniu nagrody z rąk przedstawicieli zarządu MAN Truck & Bus SE.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE