Mariusz Pudzianowski ambasadorem

Firma Syntaco Sp. z o.o. - Generalny Importer środków smarnych Q8Oils na Polskę - nawiązała współpracę ze Strongmanem i najsilniejszym człowiekiem świata – Mariuszem Pudzianowskim.

„Siła, moc, ambicja i odwaga doskonale wpisują się w nasze hasło reklamowe: »Wszędzie tam gdzie jest moc!”,  wyjaśnia prezes spółki Syntaco - Marcin Setkowicz.

Marka Q8Oils znana jest już w ponad 90 krajach, a teraz przyszedł czas na jej rozwój także w Polsce. Jako część Kuwait Petroleum Corporation (KPC) należy do pierwszej dziesiątki największych koncernów energetycznych na świecie. Firma stawia przede wszystkim na badania i rozwój. Dzięki temu opracowane produkty przewyższają nawet najbardziej restrykcyjne normy i specyfikacje wyznaczone przez producentów pojazdów oraz maszyn, dbając przy tym o ochronę środowiska naturalnego.

Oferta obejmuje ponad 1000 produktów dedykowanych motoryzacji i przemysłowi. Q8Oils współpracuje blisko z producentami OEM, takimi jak Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford, Volvo, Man, Scania oraz innymi, co pozwala zaoferować klientom oficjalne aprobaty dla swoich wyrobów.

Mariusz Pudzianowski — utytułowany sportowiec, pięciokrotny mistrz świata, sześciokrotny mistrz Europy oraz ośmiokrotny mistrz Polski w zawodach Strongman, zawodnik MMA federacji KSW, jest również związany z branżą motoryzacyjną, prowadząc m.in. własną firmę transportową. Rynek olejów samochodowych zna  zatem doskonale.

„Cieszę się ze współpracy z marką Q8Oils. Motoryzacja, poza sportem oczywiście, to moja druga pasja. Jestem wielbicielem dużych maszyn. Jeżdżę różnymi samochodami, ciągnikami oraz motorem i lubię majsterkować w warsztacie. Doskonale wiem, jak ważną rolę w pojazdach odgrywają środki smarne, dlatego pracuję z Q8Oils".

Więcej informacji na temat olejów Q8Oils i współpracy z Mariuszem Pudzianowskim można znaleźć na: www.q8oils.com, www.syntaco.pl, Facebook: q8oilspolska; Mariusz Pudzianowski pudzianowski.official; https://pudzian.pl official website.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE