1170x150 010323

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

BP 1170x150

RubiaOptima 750x200 0100

Najlepsi w sieci Mercedes-Benz Trucks

12 maja we Wrocławiu odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody dla najlepszego punktu dealerskiego oraz serwisowego w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska.

Zwycięzcami konkursu okazały się Mirosław Wróbel Sp. z o.o. z Wrocławia oraz serwis ciężarowy Nobile Motors w Niemcach k. Lublina.

Co roku Mercedes-Benz Trucks Polska wyróżnia swoich najlepszych przedstawicieli w sieci dealerskiej i serwisowej. W pierwszym przypadku firmy są oceniane w 10 kategoriach, takich jak m.in. poziom sprzedaży pojazdów, kontraktów serwisowych i Fleetboard, sprzedaż części zamiennych, poziom realizacji usługi Serwis 24h, wzrost udziału w rynku, jakość obsługi klienta, gotowość do inwestycji w rozwój biznesu truckowego. W kategorii serwisowej pod uwagę brane są sprzedaż części zamiennych, także w przełożeniu na pojazd serwisowany, poziom realizacji usługi Serwis 24h, jakość obsługi oraz również zaangażowanie w rozwój biznesu. W roku 2021 najlepszym dealerem sieci okazał się Mirosław Wróbel Sp. z o.o. z Wrocławia, a najlepszym serwisem Nobile Motors z Niemiec k. Lublina.

– Jesteśmy bardzo dumni z poziomu rozwoju naszej sieci dealerskiej
i serwisowej, a szczególnie gratulujemy nagrodzonym firmom – mówi Przemysław Rajewski, prezes Mercedes-Benz Trucks Polska. – Zdajemy sobie też sprawę z tego, że rok 2021 nie był najłatwiejszym dla naszej branży, do czego przyczyniła się m.in. pandemia i związane z nią trudności, z którymi zmaga się cały przemysł motoryzacyjny. Tym bardziej doceniamy pracę naszych dealerów, którzy osiągają tak dobre wyniki. Składa się na to wiele lat budowania zaufania klientów, świetnie zmotywowane i zgrane zespoły oraz duża elastyczność, jeśli chodzi o zarządzanie i rozwój w zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej. Cieszymy się, że te właśnie wartości tworzą od lat sieć Mercedes-Benz Trucks Polska i jestem przekonany, że będą budować ją w kolejnych latach.

 

Dealer Roku 2021: Mirosław Wróbel Sp. z o.o.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się podczas gali we Wrocławiu. – Tytuł Dealera Roku przyznawany jest przez Mercedes-Benz Trucks Polska najlepszym z najlepszych w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze serwisowej naszych klientów – podkreśla Piotrek Urban, dyrektor sprzedaży i marketingu Mercedes-Benz Trucks Polska. – To wynik dużego zaangażowania i bliskiej współpracy zespołów sprzedaży, serwisu i administracji w Mirosław Wróbel Sp. z o.o.. Sukces w naszej branży to zawsze wynik zespołowy. Ta nagroda
i jej kategorie pokazują również strategiczny kierunek rozwoju naszej firmy
w przyszłości. Dealerzy i serwisy, które ją zdobywają, są jego integralną częścią.

Rolę pracy zespołowej, jako jednego z czynników sukcesu, podkreśla także Bartosz Adamczewski, szef serwisu samochodów ciężarowych w Mirosław Wróbel Sp. z o.o.: – Na to wyróżnienie pracował wielki zespół znakomitych ludzi. Zespół, który liczy 270 osób w 6 oddziałach: mechanicy, pomocnicy, doradcy serwisowi i handlowi, pracownicy recepcji i działu części. Wszystkich nie sposób wymienić, ale każdy z osobna miał swój udział w tym osiągnięciu zarówno po stronie działu handlowego jak i serwisu. Im wszystkim z tego miejsca gratuluję i dziękuję!

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE