1170x150 010323

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

BP 1170x150

RubiaOptima 750x200 0100

Nawiązanie współpracy z ChargePoint

UTA Edenred nawiązała współpracę z ChargePoint (NYSE: CHPT), doświadczonym partnerem w  zakresie sieci ładowania pojazdów elektrycznych (EV).

Stale rozwijająca się sieć ChargePoint umożliwia kierowcom pojazdów elektrycznych znalezienie w  dogodnej lokalizacji stacji ładowania, w dowolnym czasie w całej Europie. Oferta będzie dostępna dla Klientów UTA Edenred w drugim kwartale 2022 roku. W  ramach strategii multienergetycznej UTA Edenred zapewnia obecnie swoim Klientom dostęp do Paliw standardowych i alternatywnych, takich jak biodiesel, LNG i CNG, a także do stacji ładowania. Do dyspozycji kierowców będzie specjalna aplikacja, dzięki której zlokalizują i aktywują wybraną stację.

 

Carsten Bettermann, CEO UTA Edenred:“"Chcemy oferować naszym Klientom możliwie jak najbardziej rozbudowaną sieć, niezależnie od tego, z jakiego źródła energii korzystają. Współpraca z ChargePoint znacząco usprawni mobilność naszych Klientów, dostarczając im kompleksowe, multienergetyczne usługi od jednego dostawcy – UTA Edenred.”

Oprócz dostaw energii, UTA Edenred zapewnia również rozwiązania z zakresu opłat drogowych w wielu krajach Europy, a w połączeniu z  dostępem do dodatkowych usług, takich jak naprawy i pomoc drogowa oraz mycie pojazdów, gwarantuje swoim Klientom bardzo szeroki zakres oferty.

 

André ten Bloemendal, Senior Vice President Europe w ChargePoint, mówi: “Nasza współpraca z UTA Edenred ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia flotom niezbędnej infrastruktury i  punktów dostępu, dzięki czemu ich przejście na mobilność elektryczną będzie opłacalne i  łatwe. Klienci UTA Edenred skorzystają z ulepszonego rozwiązania w zakresie mobilności elektrycznej, które pozwoli kierowcom i firmom ładować pojazdy w miejscach publicznych, domach i pracy, gdzie i kiedy tylko chcą.”

 

Ładowanie w dowolnej lokalizacji: w drodze, w miejscu pracy i w domu kierowcy.

UTA Edenred i ChargePoint umożliwiają ładowanie pojazdów w całym ekosystemie transportowym. W ten sposób Klienci będą mogli korzystać z najbardziej opłacalnych i  efektywnych czasowo możliwości ładowania, niezależnie od miejsca i czasu: w pracy, w  dzień, ale i  w  nocy, w domu kierowcy, czy też na setkach tysięcy publicznych stacji ładowania. Dzięki temu menedżerowie będą mogli zarządzać swoimi flotami w bardziej elastyczny i ekonomiczny sposób, a skonsolidowany przegląd transakcji pozwoli im kontrolować koszty, monitorować oszczędności i wydatki zwiazane z ładowaniem w domu.

 

 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE