Wielton 1170x150px

UTA wrzesień 1140x200

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

Hengst filtry oe faded

PL 750x200 baner Busworld2023

Łączenie sił!!

Mobilne centrum szkoleniowe Inter Cars zyskuje nowe barwy.

Jedna z najbardziej nowoczesnych naczep od teraz będzie promowała najważniejsze wartości oraz projekty dystrybutora, zawierające się w haśle „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”. Zmieni się również ciągnik siodłowy, który jest sercem napędowym Show Car – w tej roli pojawi się Ford F-Max! Show Car to jedna z najbardziej rozpoznawalnych inicjatyw Inter Cars. Mobilne centrum szkoleniowe każdego roku przemierza tysiące kilometrów po całym kontynencie, aby eksperci szkoleniowi mogli dotrzeć z rynkowymi nowościami bezpośrednio do mechaników. Ciężarówka Inter Cars od dawna była obowiązkowym elementem wszystkich większych wydarzeń organizowanych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Nowe oklejenie ciężarówki zostało przygotowane w taki sposób, aby dodatkowo podkreślać wszystkie korzyści, jakie warsztaty samochodowe otrzymują, decydując się na współpracę z Inter Cars.

Szeroka oferta, nowoczesne e-narzędzia, a także projekty jak sieci Q Service Castrol i Q-Service Truck, to elementy, które pojawiły się w dwóch wersjach językowych na każdej ze stron naczepy.

Nowością jest również ciągnik siodłowy, który będzie napędzał Show Car. Wysłużony, amerykański Freightliner zastąpiony został ekonomicznym i nowoczesnym Fordem F-Max. Jest to jeden z najnowocześniejszych modeli ciężarowych dostępnych na rynku. Charakteryzuje go niezwykle przestronna kabina, ekonomiczny, lecz bardzo mocny silnik oraz atrakcyjny design. Wszystko to zamocowało tym, że F-Max otrzymał w 2019 roku miano Europejskiej Ciężarówki Roku.

Swoją pierwszą podróż nowy Show Car obędzie do Grecji.

 

Sprawdź stronę Ford Trucks 
Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń 

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE