Łączenie sił!!

Mobilne centrum szkoleniowe Inter Cars zyskuje nowe barwy.

Jedna z najbardziej nowoczesnych naczep od teraz będzie promowała najważniejsze wartości oraz projekty dystrybutora, zawierające się w haśle „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy”. Zmieni się również ciągnik siodłowy, który jest sercem napędowym Show Car – w tej roli pojawi się Ford F-Max! Show Car to jedna z najbardziej rozpoznawalnych inicjatyw Inter Cars. Mobilne centrum szkoleniowe każdego roku przemierza tysiące kilometrów po całym kontynencie, aby eksperci szkoleniowi mogli dotrzeć z rynkowymi nowościami bezpośrednio do mechaników. Ciężarówka Inter Cars od dawna była obowiązkowym elementem wszystkich większych wydarzeń organizowanych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Nowe oklejenie ciężarówki zostało przygotowane w taki sposób, aby dodatkowo podkreślać wszystkie korzyści, jakie warsztaty samochodowe otrzymują, decydując się na współpracę z Inter Cars.

Szeroka oferta, nowoczesne e-narzędzia, a także projekty jak sieci Q Service Castrol i Q-Service Truck, to elementy, które pojawiły się w dwóch wersjach językowych na każdej ze stron naczepy.

Nowością jest również ciągnik siodłowy, który będzie napędzał Show Car. Wysłużony, amerykański Freightliner zastąpiony został ekonomicznym i nowoczesnym Fordem F-Max. Jest to jeden z najnowocześniejszych modeli ciężarowych dostępnych na rynku. Charakteryzuje go niezwykle przestronna kabina, ekonomiczny, lecz bardzo mocny silnik oraz atrakcyjny design. Wszystko to zamocowało tym, że F-Max otrzymał w 2019 roku miano Europejskiej Ciężarówki Roku.

Swoją pierwszą podróż nowy Show Car obędzie do Grecji.

 

Sprawdź stronę Ford Trucks 
Sprawdź aktualny harmonogram szkoleń 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE