1170x150 010323

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

BP 1170x150

RubiaOptima 750x200 0100

Goodyear Total Mobility

Goodyear zaprezentuje wartość dodaną oferty Total Mobility podczas trasy pokazowej obejmującej trzynaście europejskich krajów oraz specjalnej kampanii cyfrowej.

Trasa będzie przebiegać przez cały Stary Kontynent, zgodnie z kalendarzem Mistrzostw Europy Goodyear w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych FIA, a także przez wiele kluczowych miast oraz imprez branżowych i będzie trwała przez cały rok.

W ramach tej inicjatywy marka przedstawi operatorom pojazdów użytkowych korzyści płynące z połączenia procesów, rozwiązań i usług, ze szczególnym uwzględnieniem znaczenia maksymalnego wykorzystania każdego szczegółu, który składa się na bardziej zrównoważoną, wydajną i konkurencyjną flotę.

Całoroczna trasa i kampania Drive Results rozpocznie się 22 kwietnia we Francji, a następnie odwiedzi Wielką Brytanię i Włochy, gdzie w maju w Misano odbędzie się pierwsza runda Mistrzostw Europy Goodyear w Wyścigach Pojazdów Ciężarowych FIA.

Propozycja  Goodyear Total Mobility to kompleksowe rozwiązanie, którego celem jest wspieranie flot w obniżaniu emisji dwutlenku węgla, zwiększaniu konkurencyjności i optymalizacji wydajności codziennej pracy. Inteligentne narzędzia, takie jak automatyczne monitorowanie ciśnienia w oponach i głębokości bieżnika za pomocą czytnika najazdowego Goodyear CheckPoint, skutecznie mierzą kluczowe parametry stanu opon, dzięki czemu kierowcy i operatorzy mogą mieć pewność, że każdy przejazd jest bardziej efektywny i zrównoważony. Kompleksowa oferta Goodyear Total Mobility obejmuje wszystkie elementy, od zaawansowanych opon i innowacyjnych rozwiązań po kompleksowe wsparcie, konserwację i opiekę posprzedażną, zapewniane przez ogólnoeuropejską sieć serwisową Goodyear.

Uczestnicy prezentacji Drive Results mogą spodziewać się informacji dostosowanych do specyfiki ich działalności. W mobilnym salonie wystawowym będzie można obejrzeć najnowszą generację wszechstronnych i paliwooszczędnych opon Goodyear, wzbogaconą o element rozszerzonej rzeczywistości, który jeszcze bardziej przybliży gościom zastosowane w nich rozwiązania techniczne. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z kluczowymi cechami produktów, takimi jak optymalizacja oporów toczenia w celu zwiększenia efektywności kosztowej i minimalizacji śladu węglowego pojazdu. Przykładowo, zastosowanie zupełnie nowej, trwałej i niskoemisyjnej gamy opon FUELMAX ENDURANCE pozwala zmniejszyć emisję CO2 o dwa procent, czyli o 100 ton CO2 i 40 000 litrów paliwa rocznie [1].

Piotr Czyżyk, dyrektor zarządzający Goodyear ds. rozwiązań proaktywnych i floty w Europie: „Bardzo się cieszymy, że w tym roku będziemy mogli zaprezentować w całej Europie zaawansowane korzyści oferty Goodyear Total Mobility. W ubiegłym roku ogłosiliśmy naszą strategiczną współpracę z firmą ZF, dzięki której możemy jeszcze lepiej wykorzystać naszą wiedzę z zakresu analizy danych. Dla firm transportowych bezpośredni dostęp do kluczowych danych dotyczących różnych środków trwałych, takich jak opony, ciężarówki czy naczepy, jest ważnym krokiem w kierunku ułatwienia transformacji cyfrowej. Dzisiejsze floty wymagają prewencyjnych i normatywnych informacji wraz z kompleksowymi rozwiązaniami do zarządzania flotą, wspierającymi je w podejmowaniu właściwych działań w ciągu zaledwie kilku sekund. "

Maciej Szymański, dyrektor Goodyear ds. marketingu w pionie opon użytkowych w Europie: „Goodyear nieustannie poszukuje sposobów zwiększania efektywności flot. W warunkach szybko rosnących kosztów nasze zaawansowane rozwiązania mogą pomóc partnerom oszczędzać pieniądze i zwiększać efektywność ich działalności, przy jednoczesnym zachowaniu przewagi konkurencyjnej. Zdajemy sobie sprawę, że każda flota musi sprostać innym wyzwaniom, dlatego ważne jest, aby dostosować rozwiązania do potrzeb i zaprezentować potencjalne oszczędności, a także inne wartości dodane, takie jak czas sprawności i proaktywna konserwacja, oferowane przez nasz kompleksowy system.  Goodyear zapewnia to wszystko dzięki rozwiązaniu Total Mobility.”

[1] Na podstawie obliczeń VECTO, różnica pomiędzy etykietą C-EU Tyre a etykietą B-EU Tyre w zakresie efektywności paliwowej. Wymiana opony z oznaczeniem C na paliwooszczędną oponę z oznaczeniem B oznacza redukcję emisji CO2 o 2%. Przekłada się to na oszczędność około 1 tony emisji CO2 i 400 l paliwa na pojazd ciężarowy rocznie.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE