Uta listopad

loga na www miedzy banery

1150x300 Mercedes

loga na www miedzy banerybp 2024 karta bp Plus Aral 1170x300px 3

loga na www miedzy banery

Prometeon luty

Oleje Klimowicz banner

loga na www miedzy banery

Kaessbohrerloga na www miedzy banery

Oleje Klimowicz banner 2

Targi NOWA INFRASTRUKTURA

Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA odbędą się od 10 do 11 maja 2022 roku.

Jest to kompleksowe spotkanie branżowe z bogatym zakresem branżowym i merytorycznym. To okazja do odbycia wielu merytorycznych rozmów i spotkań ze specjalistami z branży, przedstawicielami najważniejszych firm budowlanych oraz zarządcami infrastruktury. Podczas targów nie zabraknie prezentacji innowacyjnych produktów, nowoczesnych maszyn i rozwiązań technologicznych oraz pokazów dynamicznych na specjalnym terenie demonstracyjnym.

 

Wsparcie Partnerów kluczem do sukcesu targów NOWA INFRASTRUKTURA

Współpraca ze strategicznymi partnerami - specjalistami z branży, pozwala na wdrożenia ciekawych rozwiązań i podnosi merytoryczną wartość wydarzeń towarzyszących targom. Targi Kielce dołączyły m.in. do grona członków wspierających Polski Związek Pracodawców Budownictwa, co daje możliwość aktywnego udziału w tworzeniu rozwiązań systemowych i pozyskiwania informacji branżowych. Tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Budownictwa Infrastrukturalnego objął patronatem honorowym Minister Infrastruktury - Andrzej Adamczyk, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego i Prezydent Miasta Kielce. Patronat honorowy nad Targami sprawuje również Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad oraz Prezydent Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Drogownictwa. Lista Partnerów Targów jest dłuższa. Chęć wsparcia wyraziła również Krajowa Izba Gospodarcza, Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Polska Izba Konstrukcji Stalowych, Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, Stowarzyszenie Producentów Cementu, Polskie Stowarzyszenie Wykonawców Nawierzchni Asfaltowych, Polski Kongres Drogowy, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP, Polska Izba Budownictwa, Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych oraz Państwowa Inspekcja Pracy.

 

Wydarzenia towarzyszące targom NOWA INFRASTRUKTURA

W programie tegorocznych targów NOWA INFRASTRUKTURA zaplanowano szereg branżowych konferencji i wykładów, podczas których omówione zostaną m.in. wyzwania i szanse przed jakimi stoi branża budowlana.

 

O nawierzchniach betonowych podczas branżowego seminarium

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom jest seminarium pn. "Samorządowe drogi betonowe odpowiedzią na wymagania przyszłości" organizowane przez Stowarzyszenie Producentów Cementu. Podczas seminarium zaprezentowane zostaną m.in. zalety nawierzchni betonowych zarówno w zakresie budowy dróg krajowych, jak i samorządowych oraz doświadczenia samorządowców, którzy podjęli decyzję wybudowania dróg betonowych w swoich miejscowościach. Teoretyczna część spotkania uzupełniona zostanie naukowymi badaniami i praktycznymi doświadczeniami.

 

Forum Utrzymania Dróg i Mostów

Targi Kielce wspólnie z Ogólnopolską Izbą Gospodarczą Drogownictwa, Polskim Kongresem Drogowym oraz Instytutem Badawczym Dróg i Mostów planują organizację Forum Utrzymania Dróg i Mostów - wydarzenia towarzyszącego Targom Budownictwa Infrastrukturalnego NOWA INFRASTRUKTURA. Forum ma być skierowane do podmiotów zainteresowanych całorocznym utrzymaniem dróg gminnych, powiatowych, wojewódzkich i krajowych, przedsiębiorców oraz zarządców dróg. Spotkanie w ramach forum pozwoli przeanalizować najistotniejsze problemy branży oraz wskazać nowatorskie rozwiązania. Konferencji będą towarzyszyć zawody najlepszych operatorów pługów odśnieżnych, którzy rywalizują na tzw. „rodeo drogowym”.

Salon Kruszyw

Kolejnym punktem w programie Targów NOWA INFRASTRUKTURA jest Salon Kruszyw - spotkanie skierowane do firm, jednostek badawczych oraz innych instytucji z szeroko pojętej branży pozyskania, przeróbki, transportu i wykorzystania kruszyw. Oprócz najważniejszych wyzwań i problemów branży, podczas debaty omówione zostaną także wymagania zawarte w najnowszych normach i regulacjach obowiązujących producentów kruszyw i wykonawców dróg. Duża część „Salonu Kruszyw” poświęcona zostanie problematyce reaktywności alkaicznej oraz kwestii wymagań Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zawartych w „Wytycznych technicznych klasyfikacji kruszyw krajowych i zapobiegania reakcji alkalicznej w betonie stosowanym w nawierzchniach dróg i drogowych obiektach inżynierskich”. W trakcie spotkania będzie można poznać również dotychczasowe doświadczenia producentów kruszyw i wykonawców dróg.

Na Międzynarodowe Targi Budownictwa Infrastrukturalnego - NOWA INFRASTRUKTURA zapraszamy już od 10 do 11 maja 2022 roku. Spotkanie będzie okazją do poszerzenia biznesowych horyzontów w obszarze szeroko pojętej infrastruktury. Wstęp na targi jest bezpłatny po rejestracji online, która rozpocznie się 11 kwietnia na stronie nowainfrastruktura.pl

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE