Spotkanie Dealerów MAHLE

W dniach 18-20 czerwca w łotewskiej Jurmale odbyło się dziesiąte doroczne Spotkanie Dealerów, w którym najlepsi dystrybutorzy z Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy i Polski zostali nagrodzeni przez Nicolasa de Gaudemonta, Dyrektora Generalnego MAHLE Aftermarket w Europie.

 

Gospodarz spotkania – MAHLE Aftermarket – zaprosił najlepszych Dealerów do uczestnictwa w wydarzeniu. Jurmała, jako jeden z najbardziej popularnych bałtyckich kurortów, i jej malowniczy, odprężający krajobraz stały się przestrzenią dla spotkania specjalnie poświęconego klientom MAHLE.

Laureaci

Wśród najlepszych dystrybutorów nagrodzonych zostało 9 firm z Polski w kategoriach: sprzedaż filtrów, części silnikowych oraz programu rolniczego. Na Ukrainie wyróżnionych zostało 6 firm w dwóch kategoriach sprzedażowych: filtry oraz części silnikowe. Przyznano również po jednej nagrodzie za najlepszą sprzedaż na Litwie, Łotwie oraz Estonii. Laureatom zostały wręczone wyjątkowe nagrody przygotowane    specjalnie na tę okazję – świetlne statuetki z silnikiem MAHLE oraz symboliczny dyplom. Oprócz laureatów dodatkowo wyróżnieni zostali wybrani i zasłużeni Product Managerowie. Szczególną nagrodę w postaci pamiątkowego medalu – otrzymali również aktywni uczestnicy badania poziomu zadowolenia klienta.

Grupa MAHLE gratuluje wszystkim nagrodzonym i życzy dalszych sukcesów w sprzedaży powiększającej się z każdym rokiem oferty produktów MAHLE.

MAHLE Polska Sp. z o.o.

MAHLE Polska Sp. z o.o. działa w Polsce od 1999, łącząc tradycje fabryki powstałej w Krotoszynie i pochodzącego ze Stuttgartu koncernu MAHLE GmbH o światowym zasięgu.

Firma produkuje tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo-tłokowe, prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory. Obecnie zatrudnia 3082 osoby. Osiągnięta w 2014 roku przez MAHLE Polska ogólna sprzedaż na poziomie 1 miliarda 19 milionów złotych jest niezbitym dowodem na spełnienie oczekiwań branży motoryzacyjnej i sukces polskiej części światowego koncernu.

 

 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE