Uta listopad

loga na www miedzy banery

750x200

loga na www miedzy banery

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

loga na www miedzy banery

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

loga na www miedzy banery

1170x150 1

wstwka TM

K BANNER 1150X150 PL

Samoobsługowa stacja MOYA express

W Gostyniu (woj. wielkopolskie) została otwarta kolejna stacja sieci MOYA.

Punkt działa w modelu samoobsługowym i oferuje najlepszej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach. MOYA express to nowoczesne, samoobsługowe stacje paliw należące do ogólnopolskiej sieci MOYA. Nowo otwarta stacja mieści się w Gostyniu, przy ul. Leszczyńskiej 7 – DK nr 12 relacji Gostyń-Piła (tuż przy supermarkecie Netto). Klienci mogą zakupić tutaj w atrakcyjnych cenach benzynę 95, olej napędowy standardowy oraz uszlachetniony ON MOYA Power. Ponadto, zapisując się na newsletter MOYA express, klienci uzyskują dodatkowe rabaty od cen wyświetlanych na pylonie.

Prosty i intuicyjny w obsłudze system pozwala samodzielnie i komfortowo zatankować i rozliczyć się na stacjach MOYA express. Podobnie, jak na pozostałych stacjach tego typu płatność za paliwo odbywa się gotówką, kartą płatniczą, kartą MOYA Firma, bądź innymi kartami flotowymi, które są akceptowane w sieci MOYA. Stacje samoobsługowe są popularną alternatywą dla klientów indywidualnych i biznesowych. Dzięki braku tradycyjnej obsługi ceny paliw są niższe, a poziom bezpieczeństwa znacznie wyższy, co w czasach pandemii COVID-19 ma szczególne znaczenie.

W Gostyniu działa również tradycyjna, obsługowa stacja paliw MOYA. Mieści się ona przy ul. Przy Dworcu 3. Obsługuje głównie ruch miejski, lokalny, jednak dostosowana jest także do transportu ciężarowego – wyposażono ją w szybki wlew diesla i płyn AdBlue dostępny w pojemnikach. Stacja paliw MOYA w Gostyniu czynna jest całą dobę. Kierowcy mogą zatankować benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power. Mogą również zadbać o swoje samochody za pomocą kompresora oraz odkurzacza.

- Bardzo cieszymy się, że możemy wzmocnić ofertę sieci MOYA dla mieszkańców Gostynia i podróżujących przez miasto kierowców. Tym razem wyszliśmy z propozycją dla osób, które cenią sobie komfort szybkiego tankowania. Stacje samoobsługowe MOYA express pozwalają nam oferować najwyższej jakości paliwa w atrakcyjnych cenach. Jesteśmy przekonani, że stacja MOYA express będzie doskonałym uzupełnieniem pracującej w formacie tradycyjnym stacji MOYA, zlokalizowanej przy ul. Przy Dworcu 3 – mówi Jan Fabisiak, zastępca dyrektora operacyjnego MOYA ds. stacji.

Na stacji przy ul. Przy Dworcu 3 znajduje się dobrze zaopatrzony sklep, w którym dostępne są artykuły motoryzacyjne, spożywcze, przemysłowe oraz higieniczne. Obiekt wyposażony jest w Caffe MOYA. Klienci mogą tam nie tylko odpocząć, wypić kawę czy zjeść hot-doga, ale również spróbować pizzy. Oprócz tego dostępne są świeże kanapki i panini z kurczakiem. Nie brakuje tu także produktów na słodko, a wśród nich m.in. brownie, muffiny czy rogaliki. Wszystkie artykuły można zamówić w zestawie z coca-colą lub kawą.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE