Uta listopad

loga na www miedzy banery

750x200

loga na www miedzy banery

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

loga na www miedzy banery

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

loga na www miedzy banery

1170x150 1

wstwka TM

K BANNER 1150X150 PL

Konkurs WOŚP

W miniony weekend Renault Trucks Polska była sponsorem konkursu WOŚP Truck Driver zorganizowanego przez Sztab WOŚP w Międzyborzu!

To już jest IV edycja tego wydarzenia zaplanowana w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Uczestnicy najpierw pisali test z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad BHP oraz pomocy przedmedycznej. Następnie rywalizowali na placu manewrowym prowadząc udostępniony przez firmę POLSAD pojazd Renault Trucks T Evolution z wpiętą naczepą firmy Wajnert Meble! 

Test praktyczny polegał na pokonaniu 11 przeszkód, m.in. podjazd przodem ciężarówki, jak najbliżej środka tarczy, przejazd całym zestawem po wąskiej desce, zbijanie pionków przodem i tyłem, czy wycofanie zestawu w taki sposób, aby znalazł się, jak najbliżej ściany. Było wiele emocji oraz cennych nagród! Pierwszy raz pierwszy w konkursie wzięła udział kobieta - Justyna Skiba! Najlepszy wynik z testu teoretycznego uzyskał Michał Oleszkiewicz, który ostatecznie uplasował się na III miejscu. Drugie miejsce wywalczył Michał Lechowicz. Jednak to Dawid Pęczek okazał się być bezkonkurencyjny! Uzyskał doskonały wynik w teście oraz bezbłędnie przejechał plac manewrowy! 

Wszyscy kierowcy pokazali, że bez najmniejszych problemów panują nad pojazdem oraz świetnie radzą sobie z presją czasu! 

W czasie konkursu odbyła się licytacja jednego z 3 modelików przez Renault Trucks Polska. Na jednej z licytacji Sztabu WOŚP w Międzyborzu można wylicytować najnowszy model Renault Trucks T Evolution 520.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE