Konkurs WOŚP

W miniony weekend Renault Trucks Polska była sponsorem konkursu WOŚP Truck Driver zorganizowanego przez Sztab WOŚP w Międzyborzu!

To już jest IV edycja tego wydarzenia zaplanowana w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Uczestnicy najpierw pisali test z zakresu znajomości przepisów ruchu drogowego, zasad BHP oraz pomocy przedmedycznej. Następnie rywalizowali na placu manewrowym prowadząc udostępniony przez firmę POLSAD pojazd Renault Trucks T Evolution z wpiętą naczepą firmy Wajnert Meble! 

Test praktyczny polegał na pokonaniu 11 przeszkód, m.in. podjazd przodem ciężarówki, jak najbliżej środka tarczy, przejazd całym zestawem po wąskiej desce, zbijanie pionków przodem i tyłem, czy wycofanie zestawu w taki sposób, aby znalazł się, jak najbliżej ściany. Było wiele emocji oraz cennych nagród! Pierwszy raz pierwszy w konkursie wzięła udział kobieta - Justyna Skiba! Najlepszy wynik z testu teoretycznego uzyskał Michał Oleszkiewicz, który ostatecznie uplasował się na III miejscu. Drugie miejsce wywalczył Michał Lechowicz. Jednak to Dawid Pęczek okazał się być bezkonkurencyjny! Uzyskał doskonały wynik w teście oraz bezbłędnie przejechał plac manewrowy! 

Wszyscy kierowcy pokazali, że bez najmniejszych problemów panują nad pojazdem oraz świetnie radzą sobie z presją czasu! 

W czasie konkursu odbyła się licytacja jednego z 3 modelików przez Renault Trucks Polska. Na jednej z licytacji Sztabu WOŚP w Międzyborzu można wylicytować najnowszy model Renault Trucks T Evolution 520.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE