Uta listopad

loga na www miedzy banery

750x200

loga na www miedzy banery

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

loga na www miedzy banery

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

loga na www miedzy banery

1170x150 1

wstwka TM

K BANNER 1150X150 PL

Po raz kolejny gra z WOŚP

W całym swoim cyklu życia naczepa marki Wielton okrąży kulę ziemską średnio 20 razy.

To długa i wyczerpująca droga, dlatego produkty te muszą być wytrzymałe i bezpieczne. Jak powstają tego typu naczepy? Co się kryje za ścianami tych pojazdów? Jakie technologie wykorzystuje Wielton podczas produkcji? Czy linia produkcyjna w Wieluniu jest zautomatyzowana i zrobotyzowana? Odpowiedź na te pytania pozna zwycięzca aukcji przygotowanej przez Wielton S.A. z okazji 30. finału WOŚP. Przedmiotem licytacji jest udział w odcinku Anatomii Wieltonu poświęconym zwiedzaniu zakładów w Wieluniu
w towarzystwie Adriana Truckera Pakera.

Wielton S.A. już po raz kolejny wspiera zbiórkę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, której celem w tym roku jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Żeby zebrać jak najwięcej funduszy, firma zaprasza do licytacji w aukcji, której zwycięzca weźmie udział w odcinku Anatomii Wieltonu, w którym po terenie zakładów oprowadzi go Adrian Trucker Paker.

„To już 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a my jesteśmy pod nieustannym wrażeniem tego, co fundacja robi dla zdrowia dzieci i wspierania ich prawidłowego rozwoju. Tym chętniej po raz kolejny angażujemy się w pomoc i zapraszamy do udziału w aukcji, w której można wylicytować spełnienie dziecięcych marzeń lub znaleźć odpowiedź na kilka nurtujących pytań natury technicznej – czyli zobaczyć od kuchni zakład, w którym produkowane są naczepy i wziąć udział w odcinku „Anatomii Wieltonu”. Wiem, że jest wielu pasjonatów, których interesuje „jak to jest zrobione”, a teraz będą mieli okazję na znalezienie odpowiedzi na nurtujące ich pytania. A to wszystko w szczytnym celu, który z dumą wszyscy wspieramy” – zachęca Mariusz Golec, CEO Grupy Wielton.

„Anatomia Wieltonu” to kanał na YouTube, na którym firma publikuje filmy ukazujące tajniki powstawania i testowania pojazdów z logo Wieltonu. Dzięki temu poznajemy nowe produkty oraz technologię wytwarzania, która za nimi stoi, a także ciekawostki z życia kierowców zawodowych. Przedmiotem tegorocznej aukcji jest gościnny udział w odcinku Anatomii Wieltonu, w którym zwycięzca licytacji, a wraz z nim widzowie, zwiedzi zakłady w Wieluniu. Przewodnikiem po procesie produkcji będzie zawodowy kierowca i influencer – Adrian Trucker Paker. Adrian zna się na pojazdach ciężarowych od strony praktycznej i przybliży tajemnice życia w drodze oraz eksploatacji naczep. Będzie przewodnikiem spaceru, podczas którego zajrzymy do hal produkcyjnych, zobaczymy jak nowe technologie działają na co dzień, w tym w jaki sposób wykorzystywana jest automatyzacja i robotyzacja produkcji w Wieluniu.

Termin realizacji przedmiotu aukcji zostanie indywidualnie ustalony ze zwycięzcą po jej zakończeniu i wpłacie wylicytowanej kwoty.

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/udzial-w-odcinku-anatomii-wieltonu-11743018697

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE