UTA UTA One Banner PL 1170x150

MTU Promo Q3 22 1170x150 TM

Kobieta Biznesu 2022

Marinka Nooteboom, dyrektor zarządzająca Royal Nooteboom Group, została wybrana Kobieta Biznesu Roku 2022 przez jury Prix Veuve Clicquot Bold Woman Award.

         Prestiżowa, przyznawana od 1981 r. Prix Veuve Clicquot Bold Woman Award, jest uważana za najważniejszy laur dla kobiet działających w holenderskim biznesie i ma na celu promowanie kobiecej przedsiębiorczości (Prix Veuve Clicquot jest przyznawana też w 27 innych krajach, m.in. w Australii, Francji, Japonii i USA).

         Podczas uroczystości, która odbyła się 11 października z Amsterdamie, tytułem na rok 2022 nagrodzono Marinkę Nooteboom. To przedstawicielka już piątego pokolenia rodziny Nooteboom, zasiadająca w zarządzie tej firmy (Nooteboom jest rodzinnym przedsiębiorstwem, założonym w 1881 r.). To jednocześnie  pierwsza kobieta u sterów firmy założonej przez jej prapradziadka, kowala, Willema Nootebooma. Pięćdziesięcioletnia Marinka prowadzi firmę od dziewięciu lat.

Nooteboom to jeden z największych producentów naczep dla transportu ponadgabarytowego w Europie. Konstruuje i produkuje naczepy o ładowności od 20 do 200 t. Firma znana jest m.in. z wielu nowatorskich rozwiązań technicznych.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE