Iveco w firmie LINK

Współpraca firm LINK i Iveco Poland rozpoczęła się w 2007 roku, gdy do firmy trafiły pierwsze testowe ciągniki siodłowe IVECO Stralis.

Samochody szybko zyskały uznanie klienta i podjęto decyzję o ich zakupie. Od tego czasu systematycznie rosły udziały pojazdów IVECO w firmie LINK. Dobra współpraca pomiędzy firmami jest podyktowana m.in. dużym zaufaniem partnerów, gdzie Iveco Poland dostarcza produkt zgodny z wymaganiami klienta.

Ciągniki siodłowe IVECO Stralis dla firmy LINK zostały wyposażone w 11-litrowe 6-cylindrowe jednostki napędowe o mocy 460 KM (338 kW) przy 1600-1900 obr/min. Maksymalny moment obrotowy 2150 Nm silnik osiąga w zakresie 925-1500 obr/min. Unikalna technologia Hi-eSCR pozwala osiągnąć normę czystości spalin Euro 6 wyłącznie za pomocą układu selektywnej redukcji katalitycznej z wykorzystaniem roztworu AdBlue. To niezawodne i proste rozwiązanie pozwala ograniczyć do minimum koszty związane z serwisowaniem pojazdu. W trosce o obniżenie masy samochodów, zamiast resorów, przednie i tylne zawieszenie stanowią miechy pneumatyczne, które dodatkowo poprawiają komfort jazdy. W samochodach zamontowano zautomatyzowane skrzynie biegów - EuroTronic II, z możliwością wyboru zmiany biegów w trybie sekwencyjnym lub w pełni zautomatyzowanym. Na uwagę zasługuje komfortowe wyposażenie wnętrza kabiny, gdzie oprócz: klimatyzacji, przyciemnianych szyb, pneumatycznego fotela kierowcy, lodówki, dwóch leżanek znajduje się także duży rozkładany stolik.

 

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE