Hüffermann na zakupach

Hüffermann Krandienst odbierze w ciągu tego roku siedemdziesiąt żurawi wieżowych marki Liebherr.

Zamówienie obejmuje żurawie różnej wielkości; od L1-32 i urządzeń serii K po 370 EC-B 12 Fiber. Kolejne, duże zakupy planowane są na przyszły rok.

Ponad siedem dekad doświadczeń sprawiło, że Liebherr należy do najbardziej uznanych specjalistów w zakresie technologii podnoszenia ładunków. Asortyment żurawi wieżowych obejmuje maszyny do szybkiego montażu, z wysięgnikiem wychylnym i żurawie specjalnego przeznaczenia, a także ruchome żurawie budowlane. Oprócz tych produktów, Liebherr oferuje również gamę usług, które uzupełniają portfolio (Tower Crane Solutions, Tower Crane Center i Tower Crane Customer Service). To wszystko sprawia, że żurawie Liebherr cieszą się popularnością odbiorców na całym świecie.

Ostatnio, dużego zakupu dokonała firma Hüffermann Krandienst. Mowa o siedemdziesięciu żurawiach wieżowych. Stanowią nową flotę maszyn do wynajęcia. Symboliczne przekazanie żurawi miało miejsce w zakładach produkcyjnych Liebherr w Biberach, a pierwsze dźwigi są już eksploatowane. - Mamy dobre doświadczenia z żurawiami wieżowymi Liebherr. Zawsze byliśmy więcej niż zadowoleni i już wiemy, że będziemy zwiększyć zamówienie do 250 żurawi - mówił Daniel Janssen, dyrektor zarządzający w Hüffermann Krandienst, zapowiadając kolejne zamówienie na przyszły rok. Uzgodniono, że Liebherr zapewni swojemu kluczowemu klientowi szkolenie na nowych żurawiach, w tym na pierwszych żurawiach linowych we flocie Hüffermann.

Grupa Hüffermann z siedzibą w Wildeshausen znana jest w całej Europie z nowoczesnej floty i kompleksowych usług w zakresie logistyki dźwigów i transportu ciężkiego. Należą do niej również dostawcy usług dźwigowych Autodienst West we Frankfurcie i Eisele AG - Crane & Engineering Group w Maintal, a także firma spedycyjna zajmująca się transportami ciężkimi i specjalnymi. Oprócz nowych żurawi wieżowych, flota wynajmu obejmuje mobilne żurawie budowlane, a także żurawie samojezdne i gąsienicowe. W ofercie są ponadto żurawie ogólnego stosowania i podesty robocze montowane na samochodach ciężarowych, a także usługi montażu ciężkiego, inżynierii transportu i montażu szkła.

 

T&M nr 7-8/2021

Tekst: Michał Jurczak

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE