Wielton 1170x150px

UTA UTA Card x 60 years Online banner 1140x200 PL 2

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

NOWY OLEJ W LINII PLATINUM ULTOR

Do oferty produktowej ORLEN OIL został wdrożony nowy olej w segmencie olejów do samochodów ciężarowych – PLATINUM ULTOR FUEL ECONOMY 5W-30.

To nowoczesny, syntetyczny oraz paliwooszczędny olej do silników wysokoprężnych. Został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu zwiększonej ochrony przed utlenianiem w komorze silnika oraz utratą lepkości przez olej na skutek ścinania i napowietrzania. Produkt jest dedykowany do nowoczesnych silników wysokoprężnych wyposażonych w układ selektywnej redukcji katalitycznej (SCR), filtr cząstek stałych (DPF) lub układ recyrkulacji spalin (EGR).

PLATINUM ULTOR FUEL ECONOMY 5W-30 jest zalecany do silników Diesla pracujących pod wysokim obciążeniem m.in. w samochodach ciężarowych, autobusach oraz sprzęcie budowlanym. Technologia oleju została opracowana z myślą o jednostkach napędowych najnowszej generacji, co do których producent zaleca środki smarowe w klasie jakości API: FA-4 oraz niskim HTHS (High Temperature High Shear).

Produkt posiada bardzo dobre właściwości smarne, dzięki którym jeszcze lepiej zapewnia skuteczne smarowanie silnika w każdych warunkach eksploatacji, gwarantując niższe zużycie paliwa. Zależność ta została przedstawiona na poniższym wykresie:

PLATINUM ULTOR FUEL ECONOMY 5W-30 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu zwiększonej ochrony przed utlenianiem w komorze silnika oraz utratą lepkości przez olej na skutek ścinania i napowietrzania. Doskonałe właściwości oksydacyjne oleju przedstawia poniższy wykres.

PLATINUM ULTOR FUEL ECONOMY to gwarancja niezawodności pracy silnika w każdych warunkach eksploatacji. Wykonany test Mercedes-Benz OM501LA, dotyczący pomiarów zużycia poszczególnych elementów silnika udowodnił wysoką jakość oleju.

Więcej szczegółów na stronie www.orlenoil.pl

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE