Wielton 1170x150px

UTA wrzesień 1140x200

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

Hengst filtry oe faded

PL 750x200 baner Busworld2023

Wielton do Sachs Trans International

Firma transportowa Sachs Trans International odbierze w 2021 roku kolejne zamówione produkty specjalnie dostosowane do swoich wymagań.

Tym razem Wielton dostarczy 150 naczep Curtain Master Mega wyposażonych w rozwiązania umożliwiające bezpieczny transport kręgów stali, sprzętu AGD, czy komponentów dla sektora Automotive. Naczepy wyprodukowane w konfiguracji dostosowanej do potrzeb Sachs Trans International, umożliwiają przewóz właściwie każdego rodzaju ładunku oraz stanowią odpowiedź wieluńskiego producenta przyczep i naczep na głosy dobiegające od swoich klientów. Wielton specjalizuje się w tworzeniu najlepszych i wysoko spersonalizowanych rozwiązań.

 

Model naczepy Curtain Master Mega jest dedykowany do transportu praktycznie każdego rodzaju towaru. Powierzchnia ładunkowa produktu pozwala zarówno na przewóz towarów luzem, jak i w opakowaniach zbiorczych, bądź na paletach. Naczepy wyprodukowane na zamówienie Sachs Trans zostały dodatkowo wyposażone w system do transportu stali w kręgach (coilmuldę) oraz system BDE, który pozwala na wykorzystanie całej przestrzeni ładunkowej, ułatwiając załadunek towarów, w tym głównie sprzętu AGD. Ponadto, produkty te posiadają certyfikat DC 9,5 uprawniający do przewozu komponentów dla sektora Automotive oraz certyfikat XL umożliwiający przewóz napojów. Naczepy Curtain Master Mega spersonalizowane na potrzeby Sachs Trans International stanowią zatem wielofunkcyjne pojazdy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Dostarczanie wysokiej jakości produktów oraz doskonałe ich dostosowanie do wymagań naszych klientów to nasze priorytetowe zadanie. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmujemy się realizacji niestandardowych rozwiązań. Doskonałym tego przykładem jest zamówienie od firmy Sachs Trans International, naszego wieloletniego klienta, któremu dostarczyliśmy unikatowe i w pełni spersonalizowane naczepy. Stworzyliśmy bardzo uniwersalne produkty, które znajdą zastosowanie w transporcie każdego rodzaju ładunku.” – mówi Lucjan Krzyk, Manager ds. flot Wielton S.A.

„Firma Wielton realizuje dla nas już kolejne zamówienie podczas naszej kilkuletniej współpracy. Bardzo doceniamy kooperację pomiędzy naszymi firmami ze względu na wysoką jakość dostarczanych produktów oraz dużą otwartość Wieltonu na realizację niestandardowych kontraktów. Cieszymy się, że mamy partnerów w biznesie, którzy rozumieją nasze potrzeby i chętnie na nie odpowiadają, dostarczając produkty ułatwiające wykonywanie naszej pracy.” – powiedział Marek Sachs, Prezes Zarządu Sachs Trans International Sp. z o. o.

W okresie od lutego do maja Sachs Trans odebrał 50 sztuk w pełni spersonalizowanych naczep kurtynowych Curtain Master Mega, a kolejnych 100 pojazdów zostanie odebranych od września do końca bieżącego roku. Produkty, poza coilmuldą i systemem BDE, posiadają także dodatkowe wyposażenie tj. podnoszoną trzecią oś, dach podnoszony hydraulicznie z regulacją wysokości, plandekę z 24 klamrami i zabezpieczeniem w postaci zbrojenia oraz stopery palet po obu stronach naczepy. Modele Curtain Master zostały opracowane i przetestowane w dziale badawczo-rozwojowym Wieltonu. To jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie.

W rodzinie naczep Curtain Master zastosowano nowoczesną konstrukcję dachu, przedniej ściany oraz panelu tylnego. Wysoką szczelność naczep udało się osiągnąć dzięki wzmocnionym opięciom i technologii spawania hybrydowego, która umożliwia uzyskanie solidnych
i precyzyjnych spojeń.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE