PRO CHECK od Prometeon

Prometeon Tyre Group Polska ogłasza oficjalną polską premierę PRO CHECK–usługi cyfrowego monitorowania opon, stworzonej specjalnie, aby zapewnić flotom i pośrednikom łatwe i skuteczne zarządzanie oponami.

PRO CHECK to najnowszy członek rodziny PRO SERVICES, która obok szerokiego portfolio produktów jest filarem zintegrowanej oferty Prometeon. Najnowsze rozwiązanie technologiczne firmy Prometeon zapewnia niezawodne i dostosowane do potrzeb wsparcie w celu dalszej optymalizacji wydajności operacyjnej flot.

Kontrola i konserwacja to bardzo ważne aspekty umożliwiające lepsze wykorzystanie pełnej wydajności i trwałości opon. Jednak stałe monitorowanie ciśnienia i stanu opon wymaga czasochłonnych zabiegów i profesjonalnej pomocy. Powszechnie wiadomo, że niewłaściwe ciśnienie i zużyty bieżnik mogą mieć poważny wpływ na wydajność opon i bezpieczeństwo transportu.

PRO CHECK to idealne rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych flot, jak i pośredników chcących zaoferować kompleksową obsługę. Dzięki szybkiej i łatwej kontroli oraz stałemu monitorowaniu, nowa usługa dostarcza szczegółowych i interaktywnych informacji online zarówno o stanie pojazdu, jak i opon, umożliwiając jednocześnie prognozę demontażu, optymalne uzupełnianie zapasów oraz zarządzanie umowami na stawkę za kilometr.

Nowe rozwiązanie Prometeon PRO CHECK opiera się na trzech ważnych elementach:

- Nowe i wydajne narzędzie kontrolne, TAP200 firmy Bartec Auto ID - lidera w rozwoju i produkcji systemów monitorowania ciśnienia w oponach

- Bezpłatna, szybka i łatwa w obsłudze aplikacja, łącząca się przez Bluetooth z TAP200, dostępna zarówno na IOS, jak i Androida

- Nowa, otwarta, wydajna, kompleksowa, bezpieczna i niezwykle przyjazna dla użytkownika platforma internetowa z pełnym zestawem raportów, analiz i interaktywnych funkcji.

"PRO CHECK" to naprawdę cenne rozwiązanie. Partnerzy Sieci Supertruck, którzy dzieląc się swoimi opiniami przyczynili się do jej rozwoju, są entuzjastycznie nastawieni do jej działania. System ten umożliwi im zwiększenie swojego profesjonalizmu dzięki dalszemu poprawianiu jakości oferowanych usług.” - mówi Jarosław Krzempek, CEO East Europe.

"Jesteśmy dumni z PRO CHECK, nie tylko ze względu na jego wydajność i potencjał, ale również dlatego, że oprogramowanie aplikacji i platformy internetowej zostało w całości opracowane przez nasz zespół Digital Innovations Team. Stanowi to ważny krok na drodze do zostania dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie opon. Mamy za sobą ponad 100 lat historii. Od samego początku firma Prometeon wiele inwestowała i zbudowała własny Dział Badań i Rozwoju, aby nieustannie wprowadzać innowacje i znajdować nowe rozwiązania technologiczne, które tworzą Technologię Prometeon. To jest podstawa nowych produktów i usług, które możemy dziś zaoferować naszym klientom i partnerom” oświadcza Alexandre Bregantim, dyrektor ds. technicznych, „... a wiele więcej nadejdzie wkrótce”.

PRO CHECK jest już dostępny we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, a w przyszłym roku także w innych krajach europejskich, Turcji i Brazylii.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE