Podwójne wyróżnienie

Inter Cars SA uhonorowała ZF Aftermarket za współpracę w 2020 roku.

Przyznając na ręce Managing Dyrektora ZF Aftermarket Petera Rothenhoefera i Key Account Managera Tomasza Mierzejewskiego dwie nagrody Największego Dostawcy Roku 2020.

„Za nami trudny, naznaczony wieloma nieoczekiwanymi zwrotami akcji rok 2020. Rok zmian i niełatwych decyzji, które często trzeba było podejmować w ekstremalnie trudnych warunkach. Dziękujemy, że w tym czasie byliście z nami, że mogliśmy liczyć na Wasze wsparcie i wspólnie z Wami poradziliśmy sobie z przeciwnościami losu. Jeszcze raz gratuluję ZF Aftermarket otrzymania odznaczenia i dziękuję za wieloletnią współpracę. Nasze firmy wspólnie budują niezależny rynek motoryzacyjny w Polsce i Europie. Dzięki tej współpracy dostarczamy niezależnym warsztatom nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również wiedzę niezbędną do profesjonalnego serwisu pojazdów.”
powiedział Prezes Zarządu Inter Cars SA, Maciej Oleksowicz podczas wręczania nagród.

Otrzymane wyróżnienia są wyrazem wzajemnego zaufania i uznania za wieloletnią owocną współpracę Inter Cars SA z ZF Aftermarket, który dostarcza swoje produkty i rozwiązania na polski rynek już od 31 lat. 

„Jako dywizja Grupy ZF przenosimy nasze doświadczenie, wiedzę i innowacje w zakresie oryginalnego wyposażenia na rynek części zamiennych, a satysfakcja naszych klientów i partnerów jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki dopasowanym rozwiązaniom, niezawodnym częściom i najwyższej klasy usługom obsługujemy branżę motoryzacyjną i rynek części zamiennych na najwyższym poziomie, a takie wyróżnienie daje nam jeszcze większą motywację do dalszych działań i nieustannego rozwoju.” – mówi Tomasz Mierzejewski,
który na co dzień dba o współpracę z Inter Cars SA w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE