Zamówienie na 60 MAN TGX 18.510

Pod koniec października minionego roku firma Bury Sp. z o.o. z Lublina odebrała 20 pierwszych pojazdów ciężarowych MAN TGX 18.510 4x2 BLS nowej generacji.

Niespełna 6 miesięcy od tego wydarzenia nasz długoletni klient a także parter serwisowy złożył zamówienie na kolejne 60 ciągników siodłowych MAN w tej samej konfiguracji. Dodatkowo zamówione ciężarówki objęte będą 60-cio miesięcznym pełnym kontraktem serwisowym ComfortSuper oraz gwarancją mobilności.

Pojazdy zostaną wyposażone także w fabryczną, elektryczną  klimatyzację postojowa, szczególnie przydatną na trasach południowej Europy i system telematyczny RIO.

 „Ciągniki siodłowe MAN TGX nowej generacji to wyjątkowo oszczędne i niezawodne pojazdy, które sprawdziły się już w naszej firmie, przemierzając wiele tysięcy kilometrów po drogach Europy. Wyjątkowy komfort nowej kabiny spotkał się z dużym uznaniem wśród naszych kierowców, dlatego zdecydowaliśmy się powiększyć tabor o kolejne 60 pojazdów nowej generacji.” – powiedział Jacek Bury, prezes firmy.

„Nagrodzony tytułem Truck of the year ciągnik MAN TGX to pojazd stworzony z myślą o obniżeniu kosztów eksploatacji, jak również o najlepszych warunkach pracy dla kierowcy.  Cieszę się, że przewoźnicy tacy jak firma Bury potwierdzają to, czego dowodem są kolejne zamówienia, tym razem w wersji z pełnym kontraktem serwisowym.” powiedział podczas podpisania umowy prezes MAN Truck & Bus Polska Marc Martinez.

Dostawy pojazdów rozpoczną się w styczniu 2022, a zakończą w połowie roku.

Grupa Bury oraz firma MAN Truck & Bus Polska współpracują ze sobą od ponad 10 lat. We flocie lubelskiego przewoźnika znajduje się ponad 160 pojazdów ciężarowych MAN, w tym ok. 100 ciągników siodłowych. Firma specjalizuje się w transporcie warzyw i owoców z południa Europy, głównie z Hiszpanii, Grecji, Włoch, Portugalii, ale też ładunków z Francji, Anglii, Niemiec, Ukrainy i Rumunii.

Od roku 2011 firma jest partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska, posiada autoryzowane stacje serwisowe w Lublinie oraz Radomiu.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE