MAN TGX dla firmy Eko-Okna

W połowie kwietnia br. firma MAN Truck & Bus Polska przekazała pierwsze 10 z 40 nowych podwozi MAN TGX 26.470 6x2-2 LL dla firmy Eko-Okna S.A. z Kornic na Śląsku.

To pierwsze pojazdy z lwem na masce we flocie firmy. Zamówione przez producenta drzwi i okien pojazdy MAN nowej generacji wyposażone są m.in. w oszczędny układ napędowy o mocy 470 KM, dużą wygodną kabinę z wysokim dachem GX oraz liczne systemy poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy, takie jak asystent utrzymania pasa ruchu, system awaryjnego hamowania, tempomat adaptacyjny ACC, system kontroli skrętu, dostępny jedynie w pojazdach marki MAN.

„Firma Eko-Okna pojazdami marki MAN zainteresowała się już jakiś czas temu, a pierwsze testy miały miejsce w ubiegłym roku. Pozytywne wrażenie związane zarówno z TCO oraz eksploatacją pojazdu, jak i komfortem pracy kierowcy zdecydowały o zamówieniu 40 sztuk pojazdów „Bardzo cieszymy się, że nowe podwozia MAN zasilą prężnie rozwijającą się flotę naszego klienta oraz wierzymy, że jest to początek długiej współpracy! Dziękujemy za zaufanie i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu biznesu!” powiedział Bernard Wieruszewski, dyrektor ds. sprzedaży pojazdów ciężarowych i rozwoju produktu.

Wszystkie pojazdy zostaną przekazane klientowi do końca października 2021.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE