Circle K w Ropczycach

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski.

Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Ropczycach, w województwie podkarpackim, przy ul. 3-go maja. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny. W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to niemal 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza stacja otwarta w Ropczycach daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles® 95, miles®Plus98, miles®Diesel, miles®PlusDiesel, LPG, a wkrótce AdBlue. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także hot-dogów na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją ulubioną kawę wzbogacając ją szeroką gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy. Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Na stacji dostępna jest także myjnia ręczna, stacja diagnostyczna pojazdów oraz parking i dystrybutor dla TIRów.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Ropczycach, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Stacja Circle K w Ropczycach funkcjonuje w modelu franczyzowym. Obecnie stacje franczyzowe stanowią ok. 25% wszystkich punktów należących do sieci w Polsce. Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym możliwość korzystania z wypracowanych i sprawdzonych rozwiązań globalnej marki działającej w ponad 20 krajach i posiadającej 16 000 sklepów typu convenience. Wszystkie stacje franczyzowe Circle K otrzymują także dostęp do znanych i cenionych na rynku produktów paliwowych miles® oraz szerokiej oferty pozapaliwowej. Franczyzobiorcą może zostać zarówno właściciel już istniejącej stacji, jak i właściciel działki, na której zamierza wybudować stację paliw. Circle K oferuje swoim partnerom franczyzowym opiekę personalną kierowników regionalnych, którzy z zaangażowaniem starają się doradzać i pomagać w dbaniu o wysokie standardy prowadzenia stacji. Pomoc we wdrożeniu otrzymują także pracownicy stacji franczyzowych, którzy otrzymują pakiet szkoleń pomocnych w codziennym prowadzeniu stacji paliw.

Franczyzobiorca otrzymuje także wsparcie w przygotowaniu i aranżacji powierzchni sklepowej, w wyposażaniu sklepu w meble i system regałów oraz wszelkie niezbędne sprzęty. Stacje franczyzowe włączane są do programu lojalnościowego Circle K Extra, dzięki czemu klienci stacji mogą korzystać z atrakcyjnych ofert i promocji. Circle K jako franczyzodawca oferuje również dostęp do bazy klientów flotowych posiadających karty Circle K Routex.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE