Wielton 1170x150px

UTA UTA Card x 60 years Online banner 1140x200 PL 2

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

MOYA Zawoja–kolejna stacja

W Zawoi (woj. małopolskie), u stóp Babiej Góry, została otwarta nowa stacja paliw MOYA.

Stacja jest idealnym punktem tankowania wszelkich pojazdów oraz miejscem, w którym można zrobić zakupy i smacznie zjeść. Obiekt dostosowany jest także do obsługi pojazdów ciężarowych, a dobrze wyposażony sklep umożliwia uzupełnienie zapasów wypoczywającym w pobliskich górach turystom – zarówno narciarzom, jak i wielbicielom pieszych wędrówek.

Nowa stacja, położona w najdłuższej wsi w Polsce, oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i ON MOYA Power oraz LPG. Paliwo sprzedawane na stacjach MOYA ma certyfikat TankQ, świadczący o najwyższej jakości produktu, przyznawany przez niezależne laboratorium JS Hamilton Poland. Kierowcy na stacji paliw MOYA w Zawoi mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza, a także bezdotykowej myjni, która przystosowana jest do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych. Dla tych ostatnich przygotowany jest szybki wlew diesla, płyn AdBlue w pojemnikach oraz parking na trzy ciągniki siodłowe.

Koncept gastronomiczny Caffe MOYA oferuje rozszerzone menu. Oprócz aromatycznych kaw, sycących hot-dogów czy zapiekanek, można zjeść także pizzę w wielu wariantach smakowych czy zestaw amerykański – stripsy z kurczaka z frytkami. Wkrótce oferta zostanie rozszerzona o produkty świeże, min. pyszne kanapki.

Sklep, który znajduje się w budynku stacji, jest świetnie zaopatrzony. Oferuje niezbędne artykuły spożywcze i przemysłowe. Wśród wielu artykułów znajdują się także produkty marki własnej, jak np. napoje energetyzujące, soki owocowe, zawieszki zapachowe czy płyny do spryskiwaczy.

Stacja czynna jest przez 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-22:00, także w niedziele niehandlowe.

Zawoja jest to wieś zlokalizowana na południu kraju, przy granicy ze Słowacją. Jest to miejscowość letniskowa i turystyczna. Stanowi świetny punkt wypadowy na szlak prowadzący na Babią Górę – najwyższy polski szczyt poza Tatrami. W Zawoi znajduje się wiele stacji narciarskich, a najpopularniejszy jest Mosorny Groń, który ma licencję FIS. Jest to najdłuższa wieś w Polsce. Liczy aż 18 km.

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE