MAN w Nasz nowy dom

MAN Truck & Bus Polska to firma odpowiedzialna społecznie, która chętnie angażuje się w pomoc potrzebującym.

Od czasu wprowadzenia na polski rynek samochodów dostawczych TGE, MAN wziął udział w licznych inicjatywach mających na celu pomoc nie tylko instytucjom charytatywnym, ale też konkretnym osobom. Pojazdy MAN TGE wykorzystywane były podczas wielu akcji takich jak Szlachetna Paczka, pomoc dzieciom z Borów Tucholskich, pokrzywdzonych podczas wichury w 2017 roku, transportowały niepełnosprawnych sportowców na zawody sportowe organizowane przez Fundację Polska Bez Barier oraz niepełnosprawnych turystów nad Morskie Oko w ramach współpracy z Tatrzańskim Parkiem Narodowym.

Od roku 2019 firma wspiera także fundacje Ronalda McDonalda, która buduje dom dla rodziców dzieci przebywających długotrwale w szpitalu pediatrycznym przy Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz realizuje program profilaktyki przeciwnowotworowej wśród dzieci z całej Polski w mobilnej klinice zbudowanej na podwoziu MAN TGM 15.290.

Tym razem nasza firma zaangażowała się w pomoc bohaterom programu telewizyjnego NASZ NOWY DOM, emitowanego w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej Polsat. Program ten jest bardzo popularny w Polsce i wspiera rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej w wyremontowaniu ich domów czy mieszkań.

Samochody dostawcze MAN TGE 4x4 zostały wykorzystane do przewozu bohaterów kolejnych odcinków programu. Poza samochodami w wersji combi, którymi podróżują całe rodziny na planie zdjęciowym pojawiły się samochody MAN eTGE z napędem elektrycznym oraz podwozia budowlane, dowożące materiały niezbędne podczas remontów.

Dzięki standardowemu napędowi 4x4 samochody MAN TGE doskonale dają sobie radę na nieutwardzonych terenach, na których często stoją domy uczestników programu, jak również w trudnych zimowych warunkach, w jakich kręcone były pierwsze odcinki nowego sezony programu.

Nowe odcinki z udziałem niezawodnych samochodów dostawczym MAN TGE oglądać będzie można w każdą środę i w czwartek od 31.03 do 20.05 o godz. 20:05.

Wszystkich serdecznie zachęcamy do oglądania programu z udziałem produktów z logo MAN.  

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE