Z MOYĄ na Mazury

W Iławie rozpoczęła działalność nowa stacja paliw MOYA, której właścicielem jest spółka Anwim.

Jest to punkt o charakterze tranzytowo-miejskim, świetnie dostosowany zarówno do obsługi ruchu lokalnego, jak i wypoczywających w okolicy turystów. Nowa stacja paliw MOYA mieści się przy ul. Produkcyjnej 2 – na drodze krajowej nr 16, u wylotu z Iławy w kierunku Ostródy. Jest to ważny szlak komunikacyjny łączący Grudziądz z Olsztynem. Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa, czyli benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, uszlachetniony ON MOYA Power oraz LPG. Znak jakości TankQ, widoczny w graficznej formie na dyspozytorach wszystkich stacjach sieci MOYA, zapewnia tankujących kierowców o najwyższych jakościowo parametrach wlewanego do baku paliwa. Jest to możliwe dzięki okresowej jego kontroli przez niezależne laboratorium J.S. Hamilton Poland Ltd. – jednej z trzech instytucji posiadających atest Państwowej Izby Handlu dotyczący kontroli jakości paliw. Kierowcy mogą także skorzystać z ogólnodostępnego kompresora.

Stacja paliw MOYA w Iławie posiada rozszerzony koncept gastronomiczny Caffe MOYA, w którym można napić się aromatycznej kawy i zjeść smaczny, pożywny posiłek. Bogata oferta Caffe MOYA sprawia, że znajdą w niej coś dla siebie i kierowcy, przed którymi jeszcze długa trasa i ci, którzy wstąpią tu po drodze do pracy czy do domu. W menu obok różnego rodzaju hot-dogów i świeżych zapiekanek klienci mają do wyboru również świeże kanapki, sycącą pizzę, zestawy amerykańskie (stripsy z kurczaka z frytkami), burgery z wołowiną i z kurczakiem i wiele innych pyszności zarówno na gorąco, jak i na zimno. Rzecz jasna, do pobudzającej kawy, która dostępna jest w wielu wariantach smakowych, oferujemy również wybór słodkich dodatków – ciastek, bułeczek, rogalików.

Dobrze zaopatrzony sklep wielobranżowy to propozycja zarówno dla tych, którzy chcą zaopatrzyć się na dalszą podróż, jak i tych, którzy wracając do domu, chcą uzupełnić brakujące produkty. Bardzo dobre promocje, każdego miesiąca zmieniająca się oferta produktów w atrakcyjnych cenach, programy lojalnościowe – to tylko niektóre z zalet przystacyjnych sklepów MOYA.

Iława to miasto znane przede wszystkim ze swoich walorów turystycznych. Położone na Pojezierzu Iławskim, nad najdłuższym jeziorem w Polsce, czyli Jeziorakiem, jest częstym celem wakacyjnym dla turystów krajowych, a także zagranicznych. Z Iławy można bezpośrednio dopłynąć do Morza Bałtyckiego poprzez Jeziorak oraz Kanał Elbląski, który sam w sobie jest unikatową na skalę światową atrakcją. Miasto znane jest także z najstarszego festiwalu jazzowego w Europie. Old Jazz Meeting „Złota Tarka” to cel wielu melomanów z całego świata. Miejscowość jest również niezwykle bogata w zabytki z wielu epok historycznych.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE