Nowy portal IVECO ON

Nowy portal zaprojektowano pod kątem sprawnej obsługi, dzięki przejrzystej nawigacji oraz wprowadzonym ulepszeniom i nowym widgetom.

Wykorzystano w nim zaawansowaną technologię i wiedzę zespołu ekspertów w dziedzinie cyfrowych rozwiązań. Aplikację IVECO ON również zaktualizowano o nowe funkcje.

Fabrizio Conicella, Global Head of Digital & Adv Technology Commercial & Specialty Vehicles, powiedział: „Nowy portal IVECO ON został opracowany na podstawie informacji zwrotnych i sugestii przekazanych nam przez klientów. Wszystkie nasze skomunikowane usługi są w nim dostępne poprzez jednolity interfejs. Na przykład menedżerowie floty mogą szybko zapoznać się z parametrami pojazdu i trendami zużycia paliwa, żeby określić działania, które pozwolą obniżyć całkowity koszt posiadania. Kierowcy korzystający z aplikacji mają wygodny dostęp do wszystkich cyfrowych usług, które ułatwiają im życie i pracę w trasie — takich jak ocena stylu jazdy czy zdalna pomoc drogowa. Aplikacja umożliwia także zdalne sterowanie większością funkcji w kabinie”.

Udoskonalenia ważne dla jakości doświadczenia użytkownika to zmodyfikowana i intuicyjna nawigacja, uproszczona procedura rejestracji i aktywacji oraz utworzenie osobnej sekcji zarządzania pozwoleniami na korzystanie z różnych funkcji sterowania ustawieniami kabiny.

W nowym portalu IVECO ON wprowadzono także funkcje Safe Driving poprawiające bezpieczeństwo jazdy oraz dodano nowe wskaźniki KPI oparte na danych z ADAS (zaawansowane systemy wspomagające kierowcę). Dzięki tej modernizacji raporty zawierają więcej informacji pomagających kierowcom w nauce bezpiecznego stylu jazdy oraz menedżerom floty w promowaniu kultury bezpiecznej jazdy wśród pracowników.

Firma IVECO zaktualizowała aplikację IVECO ON Easy Way w ciężkich pojazdach IVECO S‑WAY, wzbogacając doświadczenie użytkownika między innymi o uproszczony proces rejestracji i logowania, automatyczne parowanie pojazdu z urządzeniami mobilnymi z Androidem i iOS, automatyczne łączenie z Wi‑Fi oraz intuicyjną nawigację.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE