Autos Truck Day

Po raz piąty 29 maja w centrali Autos odbyły się Targi Autos Truck Day. Była to okazja nie tylko do spotkania z klientami, zapoznania się z asortymentem oferowanym przez wystawców.Ale też do integracji i wspólnej zabawy.

 

Targi organizowane przez Autos są w całości dedykowane branży pojazdów użytkowej. Spotkanie sprzyja wymianie doświadczeń i merytorycznym dyskusjom, które bardzo sobie cenią zarówno klienci jak i wystawcy, których w tym roku było blisko 40. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zaproszeni goście to wyselekcjonowana grupa klientów, którym tematy poświęcone branży ciężarowej towarzyszą na co dzień. Targi z roku na rok goszczą coraz więcej wystawców, a i frekwencja wśród gości jest bardzo wysoka.

Nie zabrakło również atrakcji towarzyszących, wśród których każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Nowością podczas tegorocznych targów były szkolenia warsztatowe dedykowane wyposażeniu prowadzone przez specjalistów Autos oraz firmę Bosch - producenta wyposażenia warsztatowego.

W drugiej części spotkania o dobry humor gości zadbał Kabaret Hrabi, który pojawił się na scenie i swoim występem zdecydowanie podbił serca publiczności, a zwieńczeniem wieczoru był muzyczno-świetlny show z góralskim przytupem w wykonaniu Golec uOrkiestry.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE