Nowy Autoryzowany Serwis

Firma EWT Automotive Polska otworzyła nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz.

Placówka mieści się przy ul. Poznańskiej 472 w Koprkach (gmina Ożarów Mazowiecki). To odpowiedź na potrzeby klientów m.in. z okolic powiatów warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego i grodziskiego.

Nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz EWT Automotive Polska jest zlokalizowany niedaleko trasy A2 i miejscowości takich Ożarów Mazowiecki, Bronisze, Piastów czy Pruszków. Serwis mieści się w nowoczesnym, przeszklonym budynku, wybudowanym zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz. Hala serwisowa o powierzchni 757 m2 oferuje łącznie 12 stanowisk w tym z podnośnikami. Wielopoziomowy magazyn o łącznej powierzchni 502 m2 pozwolił wygospodarować przestrzeń na hotel opon. Nowa placówka została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i specjalistyczne narzędzia, m.in. w wyważarkę z testem drogowym oraz przyrząd do ustawiania geometrii 3D firmy Hunter.

Nowy serwis osobowych Mercedesów EWT Automotive Polska oferuje usługi z zakresu bieżącej konserwacji samochodów w ramach opieki gwarancyjnej i pogwarancyjnej, sprzedaży części zamiennych, napraw blacharsko-lakierniczych oraz obsługi ubezpieczeniowej. W budynku mieści się też profesjonalna ręczna myjnia. Ponadto stacja dysponuje własnym holownikiem pracującym w systemie „od drzwi do drzwi”. Zespół serwisowy tworzą doświadczeni młodzi ludzie, dla których praca to pasja – i którzy pracują z samochodami Mercedes-Benz od wielu lat.

Nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz EWT Automotive Polska jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w sobotę – 9:00-15:00. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://ewtosobowe-mercedes-benz.pl/.

Sieć Dealerów i Autoryzowanych Serwisów Samochodów Osobowych Mercedes-Benz w Polsce należy do najlepiej rozwiniętych w kraju.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE