UTA wspiera kierowców

W geście solidarności oraz wdzięczności UTA Sp z o. o. działająca w ramach organizacji  Edenred przygotowała świąteczną niespodziankę dla kierowców.

W ramach międzynarodowej akcji „We Care for You” UTA we współpracy z wybranymi stacjami w Polsce przekaże zawodowym kierowcom 2 000 pakietów żywnościowych oraz prezentowych. Akcja “We Care for You” jest realizowana w ramach planu pomocowego “More than Ever” stworzonego przez firmę Edenred, której UTA jest częścią. 

UTA, wiodący dostawca urządzeń i kart do poboru myta w Europie, wznawia inicjatywę „We Care for You”. Pierwsza edycja odbyła się w maju i miała na celu wsparcie kierowców, którzy podczas pandemii nie mieli chwili wytchnienia dostarczając niezbędne towary. Inicjatywa „We Care for You” jest częścią planu pomocowego Edenred Group “More than Ever”, mającego na celu złagodzenie skutków pandemii Covid-19.

Druga edycja inicjatywy „We Care for You” rozpocznie się  17.12.2020 w okresie przedświątecznym. Będzie ona prowadzona na trzech stacjach paliwowych w Polsce, przy zaagnażowaniu pracowników UTA z Polski oraz z Niemiec. Pakiety będą dystrybuowane przez pracowników stacji beznynowych oraz przedstawicieli UTA (lista stacji i czas trwania przedsięwzięcia dostępne pod linkiem: https://www.uta.pl/aktualnosci). Akcja zostanie przeprowadzona we współpracy z 3 partnerami:

  • Soley Areca Zgorzelec
  • Las Vegas Mostki
  • Total EkoTank Słubice

 

W czasie drugiej fali pandemii UTA czynnie wspiera kierowców w całej Europie 

Zawodowi kierowcy mogą liczyć na pomoc ze strony UTA w wielu europejskich krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Inicjatywa “We Care for You” realizowana w całej Europie różni się od siebie w zależności od istotnych potrzeb zgłaszanych przez przewoźników w danym kraju. UTA we współpracy z partnerami (stacjami, organizacjami i stowarzyszeniami transportowymi) przekaże ciepły posiłek i napój oraz różnego rodzaju środki sanitarne. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie kierowców i uświadomienie im jak ważne i doceniane są ich zaangażowanie i praca, szczególnie w okresie świąt.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE