Nowa marka stali

 Podczas Targów Autostrada Polska firma SSAB zaprezentowała nowy produkt -Strenx, markę stali konstrukcyjnej o wysokiej wytrzymałości. W ramach marki oferowana jest najszersza dostępna na rynku gama stali o wysokiej wytrzymałości.

Otwiera to nowe, konkurencyjne możliwości dla klientów, którzy chcą wytwarzać mocniejsze, lżejsze i trwalsze produkty.Stal Strenx została zaprojektowana dla sektorów, w których wytrzymałość konstrukcyjna i niska masa stanowią kluczowe czynniki konkurencyjne, szczególnie w branży dźwigowej, przeładunkowej i transportowej. Strenx to doskonały wybór również do zastosowań rolniczych, jak i w konstrukcjach ciężkich maszyn mobilnych, w taborach kolejowych oraz w morskim przemyśle wydobywczym i sektorze budowlanym. Teraz klienci mogą projektować bardziej konkurencyjne i trwałe produkty – żurawie o większym zasięgu, naczepy zdolne przewozić większe ładunki, ciężarówki zużywające mniej paliwa.

Strenx to najszerszy w skali globalnej wybór stali konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości, zarówno w kategoriach wytrzymałości, jak i zakresu wymiarów. Granice plastyczności zawierają się w przedziale od 600 Mpa, aż do 1300 Mpa, która jest najbardziej wytrzymałą stalą konstrukcyjną dostępną na rynku. Stal Strenx oferowana jest w postaci blach, taśm i rur o grubości w zakresie od 0,7 mm do 160 mm.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE