MOYA w Bytowie

 

Spółka Anwim nie zwalnia tempa i konsekwentnie zwiększa liczbę punktów MOYA na mapie Polski. Obiekt w Bytowie spełnia najwyższe europejskie standardy obowiązujące wśród nowoczesnych i przyjaznych klientom stacji paliw.

Bytów jest pięknym miastem położonym w województwie pomorskim na skraju Borów Tucholskich. Charakteryzuje się wspaniałymi walorami turystycznymi – leży wśród przepastnych lasów i pięknych jezior Pojezierza Bytowskiego. Jednak nie tylko przyroda sprawia, że to miasto jest atrakcyjnym celem dla podróżnych. Są tu też ciekawe zabytki z imponującym zamkiem krzyżackim z XV wieku na czele.

Właśnie w Bytowie została ulokowana kolejna stacja sieci MOYA. Czynny przez całą dobę obiekt oferuje najwyższej jakości paliwa – benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy, a dla najbardziej wymagających kierowców uszlachetniony ON MOYA Power. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesna myjnia, kompresor i odkurzacz, dzięki którym zmotoryzowani mogą zadbać o swoje auta. Stacja została przystosowana do obsługi samochodów ciężarowych – oferuje komfortowy podjazd dla TIR-ów, szybki wlew diesla i płyn AdBlue.

Na wszystkich klientów, także niezmotoryzowanych, czeka bistro Caffe MOYA, a w nim aromatyczna kawa w wielu wariantach, chrupiące hot-dogi, pyszne zapiekanki, desery i wiele innych. W świetnie zaopatrzonym sklepie można zrobić codzienne zakupy, także w niedziele niehandlowe, ponieważ obiekt jest czynny 24/7. Strudzeni turyści i inni podróżni mogą skorzystać z pokojów gościnnych w pobliskim motelu.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE