MOYA w Gostyniu

Anwim S.A., operator sieci stacji paliw MOYA, finalizuje kolejne inwestycje w województwie wielkopolskim.

 

Po otwartej w tym miesiącu stacji w Poznaniu, dzisiaj uruchomiona została kolejna stacja własna – tym razem w oddalonym o 60 km od stolicy Wielkopolski Gostyniu. Stacja oferuje najwyższe standardy obowiązujące na rynku paliwowym. Jest to 252. stacja w sieci MOYA.

Stacja paliw MOYA mieści się przy ul. Przy Dworcu 3 w Gostyniu (droga krajowa nr 12 relacji Leszno-Jarocin). Obsługuje głównie ruch miejski, lokalny, jednak dostosowana jest także do transportu ciężarowego – wyposażono ją w szybki wlew diesla i płyn AdBlue dostępny w pojemnikach. Stacja paliw MOYA w Gostyniu czynna jest całą dobę. Kierowcy mogą zatankować benzynę 95, 98, olej napędowy standardowy i uszlachetniony ON MOYA Power. Mogą również zadbać o swoje samochody za pomocą kompresora oraz odkurzacza.

Na stacji znajduje się dobrze zaopatrzony sklep, w którym dostępne są artykuły motoryzacyjne, spożywcze, przemysłowe oraz higieniczne, w tym płyny odkażające czy specjalne maseczki. Obiekt wyposażony jest w Caffe MOYA. Klienci mogą tam nie tylko odpocząć, wypić kawę czy zjeść hot-doga, ale również spróbować naszej pysznej pizzy wypiekanej w czterech wariantach smakowych (margherita, capricciosa, farmerska i pepperoni) czy rewelacyjnej tortilli z kurczakiem, sycących pierogów i dorsza serwowanego z frytkami. Oprócz tego dostępne są świeże kanapki i panini z kurczakiem. W mieście, które słynie z największego silosu cukrowego w Polsce nie może zabraknąć również słodkości – na stacji w Gostyniu klienci mogą osłodzić sobie pobyt brownie, muffinami i rogalikami. Wszystkie artykuły można zamówić w zestawie z coca-colą lub kawą. 

Naszym klientom chcemy zaoferować urozmaicone i jak najlepszej jakości menu. Kierowcy, którzy zmagają się z trudami podróży, chcą zjeść szybko, jednak również smacznie, zdrowo i wartościowo. Dlatego na wielu naszych stacjach, podobnie jak w Gostyniu, rozszerzamy menu Caffe MOYA – mówi Filip Puchalski, dyrektor operacyjny ds. sieci stacji paliw MOYA oraz członek zarządu Anwim S.A.

Caffe MOYA to koncept kawiarniano-gastronomiczny obecny na niemal wszystkich stacjach paliw sieci MOYA. Asortyment gastronomiczny jest nieustannie rozszerzany i dopasowywany do zmieniających się potrzeb klientów odwiedzających stacje. Podstawą konceptu jest sześć rodzajów kawy serwowanej z samoobsługowego ekspresu oraz wybór produktów gastronomii podstawowej: hot-dogów, zapiekanek, kanapek i ciastek.

 Solidny obiad i dobra kawa to ważne elementy każdej podróży – zarówno rekreacyjnej, jak i służbowej. Wysoki poziom satysfakcji naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego tak dużą miarę przykładamy nie tylko do zapewnienia najwyższej jakości paliw na naszych stacjach, ale także do rozwoju części gastronomicznej obiektów pod marką MOYA. Punkt w Gostyniu jest kolejnym obiektem w naszej sieci prezentującym najwyższy standard – dodaje Filip Puchalski.

 
  C:\Users\Jusia\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.png

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE