Szkoła przetrwania

Z Karolem Rychlikiem, prezesem Ogólnokrajowego Stowarzyszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych i Spedytorów „Podlasie” w Siedlcach, w województwie mazowieckim rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

Sieć dealerska

Niemal dokładnie rok temu Ford Trucks otworzył w Polsce sieć dealerską i rozpoczął sprzedaż swoich flagowych pojazdów – F-MAX.

Czytaj więcej...

Spedycja, transport, serwis

Z Arkadiuszem Milewskim, z zarządu Przedsiębiorstwa Spedycyjno-Transportowego Spedex ze Stobna koło Piły w województwie wielkopolskim rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

Do Niemiec i z powrotem

Z Zygmuntem Sieńko, właścicielem firmy Trans-Port Wrocławskie Centrum Logistyczne rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

Transport przy handlu

Z Adamem Jędrychem, prokurentem i dyrektorem generalnym firmy Renex Bydgoszcz rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

F-MAX u Jana Kulczyka

Kolejne Fordy F-MAX trafiły do klientów. Tym razem w ramach kontraktu 50 ciągników, w tym pięć w czarnym malowaniu, odebrała firma transportowa Jana Kulczyka.

Czytaj więcej...

Pora na LNG

Z Piotrem Rutkowskim, właścicielem firmy Targor-Truck w Ławach pod Ostrołęką w województwie mazowieckim rozmawia Jacek Dobkowski. Rozmowę przeprowadziliśmy 11 lutego, przed epidemią koronowirusa w Polsce.

Czytaj więcej...

Na wyższym poziomie

Z Piotrem Marchelewiczem, właścicielem firmy Bosch Service MarGaz II Piotr Marchelewicz w Węgrowie (Mazowieckie) rozmawia Jacek Dobkowski

Czytaj więcej...

Zwrot VAT-u z UE do końca

Z Izabelą Jaworowską, dyrektorem zarządzającym i Jakubem Jaroszem, regionalnym kierownikiem sprzedaży EBV Finance rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

Sezon jest latem

Ze Zdzisławem Pleńkowskim, właścicielem firmy Bosch Service Pleńkowski w Działdowie (Warmińsko-Mazurskie) rozmawia Jacek Dobkowski

Czytaj więcej...

Zima wykańcza

Z Michałem Pawlakiem, właścicielem firmy Bosch Service Petro Centrum w Koluszkach (łódzkie) rozmawia Jacek Dobkowski

Czytaj więcej...

Czasy zawsze są dobre

Z Wojciechem Matysem, właścicielem firmy Mavis Trucks w Ignatkach na południowy zachód od Białegostoku rozmawia Jacek Dobkowski.

Czytaj więcej...

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE