Przekonał mnie F-MAX!

Jednym z dwóch pierwszych klientów ze Śląska, którzy zdecydowali się na zakup Forda F-MAX jest Stanisław Chłosta, właściciel firmy transportowej Kurier Team 2000 z Olkusza.

Czytaj więcej...

Nagrodzony Actros

Nowy Actros wyróżnia się zarówno w codziennej eksploatacji w coraz większej liczbie europejskich firm transportowych, jak i jako zdobywca wielu nagród w całej Europie.

Czytaj więcej...

Nagroda za IVECO S‑Way

Firma IVECO zdobyła prestiżową iF DESIGN AWARD 2020 za model IVECO S‑Way w kategorii samochodów i pojazdów, w dyscyplinie produktów.

Czytaj więcej...

Niskoemisyjny transport miejski

MAN Truck & Bus Polska rozpoczęła cykl prezentacji autobusu MAN Lion’s City G nowej generacji. Pierwsza z nich odbyło się w dniu 5 lutego w MPK Kraków.

Czytaj więcej...

DBK dla CSE Transport Poland

Na początku roku, firma CSE Transport Poland Sp. z o.o. odebrała od DBK Rental 12 zestawów pojazdów DAF XF 480 FAR z zabudową przestrzenną wraz z przyczepami.

Czytaj więcej...

Rejestracja na targi już otwarta!

Międzynarodowe Targi Intralogistyki, Magazynowania i Łańcucha Dostaw – IntraLog Poland to nowe wydarzenie biznesowe dedykowane logistyce wewnętrznej, łańcuchowi dostaw, zarządzaniu magazynem.

Czytaj więcej...

BOELS finalizuje zakup CRAMO

Od 5 lutego Cramo staje się częścią Boels Rental

Czytaj więcej...

EWT Truck & Trailer- CTC

W połowie stycznia powstał kolejny obiekt, bardzo nowoczesny Cargobull Trailer Center w Komornikach k. Poznania.

Czytaj więcej...

Chińska inwestycja w Stalowej Woli

16 stycznia w Stalowej Woli odbyła się Polska Wystawa Gospodarcza z udziałem prezydenta RP Andrzeja Dudy pod hasłem „Od Centralnego Okręgu Przemysłowego do Gospodarki 4.0”.

Czytaj więcej...

Rodewald poza podium

Darek Rodewald zajął szóste miejsce w Rajdzie Dakar, rozgrywanym tym razem w Azji, w Arabii Saudyjskiej.

Czytaj więcej...

I karać, i edukować

Bezpieczeństwo ruchu drogowego. Perspektywa zmian” – pod takim hasłem w środę, 8 stycznia odbyła się w Warszawie debata zorganizowana przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego (GITD).

Czytaj więcej...

Wywiad z Hubertem Walczakiem

Dyrektorem działu Fulfillment z Inpost. Firma zaprezentuje swoją nową usługę na targach IntraLog Poland już w marcu 2020 r.

Czytaj więcej...

Nowości - ponad 400 nowych produktów

Firma Valeo wprowadza do swojej oferty ponad 400 nowych produktów. Są to części zarówno do pojazdów ciężarowych jak i osobowych.

Czytaj więcej...

Lifting z cyfrą 1

Odnowiona rodzina Volkswagena Transportera lepiej wygląda, ma zmieniony kokpit i lepsze wyposażenie, m.in. więcej układów pomagających kierowcy.

Czytaj więcej...

Nowe stacje w sieci MOYA

Sieć MOYA wzbogaciła się o dwa kolejne obiekty – stację paliw w Warszawie, przy ul. Chełmżyńskiej 247 oraz w Międzyzdrojach, przy ul. Nowomyśliwskiej 102, w pobliżu trasy Szczecin-Świnoujście (DK3).

Czytaj więcej...

Bezpieczeństwo i ochrona pracy

Bezpieczeństwo w magazynach jest priorytetową sprawą dla zarządzających i właścicieli hal magazynowych.

Czytaj więcej...

T&M okładki

            Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE