Wielton 1170x150px

UTA wrzesień 1140x200

MTU Promo Q3 23 1170x150 TM

truck digital ad 1175042624 web PL PL v12x

PL 750x200 baner Busworld2023

Trucks Machines MD 1170x150 2

thumbnail Bosch filtry truck 1170x150

Zapraszamy na„Motoryzacyjną jesień”

Prawdziwa „Motoryzacyjną jesień” szykuje się w Targach Kielce.

 

W 2016 roku II Międzynarodowe Targi Części i Akcesoriów Samochodowych APAE i II Międzynarodowe Targi Opon i Gumy RTE będą się odbywały razem z: XIII Międzynarodowymi Targami Transportu Zbiorowego TRANSEXPO, VI Salonem Wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów MOTO-TECH, Targami Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO oraz Salonem Turbosprężarek TURBO-EXPO.Podczas zeszłorocznego debiutu targów APAE i RTE swoją ofertę przedstawiło 100 wystawców z Polski, Chin, Tajwanu, Singapuru, Malezji oraz Litwy. Wystawy odwiedziło blisko 1000 zwiedzających związanych zawodowo z motoryzacją. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej interesująco, swój udział potwierdziło już 80% firm z poprzedniego roku, pojawiają się także całkiem nowi wystawcy. Dzięki wnikliwym badaniom rynku części zamiennych do aut, zespół Targów Kielce jeszcze lepiej dostosuje ofertę do zapotrzebowania polskich klientów z tej branży.

Bardzo bogaty zakres branżowy APAE i RTE

Części zamienne do pojazdów, elementy karoserii, elektryka i elektronika samochodów, akumulatory i prostowniki, oświetlenie, instalacje gazowe, klimatyzacje, wentylacje, systemy ogrzewania, filtry, specjalistyczne narzędzia i urządzenia naprawcze, opony do pojazdów osobowych, autobusów i przyczep, ciężarówek, opony rolnicze, przemysłowe, felgi, obręcze i dętki – to tylko część tego, co można będzie zobaczyć podczas targów APAE i RTE. Atutem wystaw jest nie tylko bardzo szeroki zakres branżowy, ale także wyspecjalizowana grupa zwiedzających. APAE i RTE odwiedzają przede  wszystkim osoby bezpośrednio zainteresowane czyli między innymi mechanicy, blacharze, właściciele sklepów i hurtowni motoryzacyjnych oraz wulkanizatorzy.

Autobusy, pomoc drogowa i turbo sprężarki

Obok pełnego asortymentu części, akcesoriów samochodowych i opon, prezentowanego podczas poprzednich edycji APAE i RTE, tradycyjnie podczas TRANSEXPO będzie można zobaczyć pojazdy lokalnego transportu zbiorowego. Na stoiskach nie zabraknie części i wyposażenie autobusów, a także wyposażenie obiektów zaplecza technicznego. Wystawa MOTO-TECH to z kolei  specjalistyczne wydarzenie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą w zakresie stacji diagnostycznych. Salon Turbo Expo to wydarzenie branżowe skierowane do firm specjalizujących się w sprzedaży oraz naprawach turbosprężarek. Sprawdzony i odpowiednio dobrany zakres branżowy pozwoli wystawcom zaprezentować swoją ofertę i trafić do stosownej grupy odbiorców. Ostatnim punktem w programie „Motoryzacyjnej jesieni” będzie HOL EXPO, wydarzenie organizowane przy wsparciu merytorycznym Polskiego Stowarzyszenia Pomocy Drogowych – najsilniejszego podmiotu na rynku polskim zrzeszającego przedstawicieli branży.

Zapraszamy do Targów Kielce od 11 do 13 października 2016 roku.

Add comment

Security code Refresh

    okładkana stronę   okładka 10 2022   okladka   okładka fc   wwwokladka   okładka1   okładka 5 www

OBEJRZYJ ONLINE