Najem Idea Leasing wyróżniony

 

Najem Idea Leasing na środki transportu ciężkiego łączy w sobie zalety leasingu bez opłaty wstępnej oraz pełną obsługę serwisową pojazdu.

– Wybierając najem, transportowcy mogą korzystać z pojazdu bez wkładu własnego, nie naruszając przy tym płynności finansowej swojego przedsiębiorstwa – podkreśla Małgorzata Terlecka-Urbanik, dyrektor Departamentu Transportu i Maszyn Budowlanych Idea Leasing. – Zamiast angażować kapitał w środek trwały, mogą go przeznaczyć na rozwój firmy. Wówczas opłata za wynajem pojazdu, która zawiera w sobie także koszty serwisu, ubezpieczenia czy podatku drogowego, jest zaliczana w koszty uzyskania przychodu – dodaje.

W najmie, w odróżnieniu od leasingu, po zakończeniu umowy przedsiębiorca nie wykupuje pojazdu, lecz oddaje go wynajmującemu. Kolejnymi zaletami produktu są: pełna obsługa serwisowa pojazdu oparta na kontrakcie producenta, ubezpieczenie, podatek od środków transportu na cały okres umowy, a także produkty dodatkowe, jak GAP, GPS, GanDNA – zabezpieczenie przed kradzieżą czy assistance na terenie całej Europy.

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE