Na trasie korzyści–dla małych flot

Floty ciężarowe liczące do 20 pojazdów to prężny segment rynku transportowego. Z tego też powodu, sieć serwisowa Premio TruckForce uruchomiła program „Na trasie korzyści”, stworzony specjalnie dla małych flot ciężarowych.

 

Program ma na celu zapewnić flotom fachowe doradztwo i rzetelną obsługę poprzez serwisy Premio TruckForce. W pierwszym etapie projektu sieć stawia mocny akcent na pozyskanie małych flot, które dotąd nie współpracowały z serwisami Premio TruckForce. Firmy, które dołączą do programu mogą liczyć na wiele korzyści. Po pierwsze zarejestrowane floty zostaną objęte opieką przez odpowiadające im serwisy Premio TruckForce, które nawiążą z nimi relacje biznesowe i zbudują ofertę usług i sprzedaży opon. Dodatkowo otrzymają dostęp do platformy internetowej, na której będą zamieszczane informacje o wydarzeniach i promocjach kierowanych do tej grupy użytkowników.

Kolejną korzyścią wynikającą z uczestnictwa w programie jest aplikacja E-Truck, która ułatwia kontakt pomiędzy decydentem flotowym a serwisem mobilnym. Jeżeli serwis kontrolujący stan ogumienia floty zauważy problem, zawiadamia o tym przez aplikację decydenta przysyłając wiadomość o koniecznej naprawie. Jedyne co decydent musi zrobić to zautoryzować usługę. Dzięki temu na bieżąco wykonywana jest inspekcja taboru. 500 pierwszych, zarejestrowanych flot ciężarowych otrzyma atrakcyjny pakiet startowy. Więcej informacji: www.natrasiekorzysci.pl.

 

T&M nr 2/2017

              Obejrzyj online    OBEJRZYJ ONLINE